Rodinný masakr: Mladík zastřelil čtyři příbuzné

Autor: ČTK - 
18. ledna 2020
11:48

Při střelbě v americkém městě Grantsville v pátek večer zemřeli čtyři lidé. Další osoba utrpěla zranění a byla přepravena do nemocnice.

Informoval o tom server CNN. Údajného pachatele, který je podle serveru KSL členem stejné rodiny jako oběti, zadržela policie.

Rhonda Fieldsová z místního policejního oddělení uvedla, že podle vyšetřovatelů byl střelec pouze jeden a žádné další nebezpečí nehrozí.

Jména ani věk obětí či podezřelého neposkytla. Podle serveru KSL nicméně prvotní zprávy policie naznačují, že zadrženou osobou je teenager.

„Je to politováníhodná tragédie,“ uvedl starosta města Brent Marshall. „Obvykle je to velmi klidné sousedství,“ dodal. Grantsville leží nedaleko Salt Lake City a má kolem 11.000 obyvatel.

vrios-borg...@... ( 18. února 2020 11:35 )

Hledám chlapa nebo dívku pro volný sex na webové kameře. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://top­.x251­.best

1912 ( 19. ledna 2020 05:27 )

Držení zbraní se vyplácí že těm zločincům USA !!není den hodina vteřina kdo tam zemře zbraní a to ještě ti naši političtí magoři schvalují !USA plná zločinů a násilí a takovou demokracií importují po celém světě a hlavně válkami !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud