Brutální vražda modelky Violy: Policie na oblečení našla cizí DNA!

Autor: VaB - 
11. ledna 2020
12:33

Už několik týdnů se snaží slovenská policie vyšetřit otřesnou vraždu Violy M. (†34), kterou našli vážně zraněnou v bratislavském přístavu, při převozu do nemocnice pak zemřela. Má už policie hmatatelný důkaz? Chtějí přístup na její sociální sítě! 

Před dvěma měsíci někdo brutálně zmlátil a pohodil učitelku Violu M. (†34) v bratislavském přístavu. Když ji brzy ráno našel dělník, byla vážně zraněná a při převozu do nemocnice zemřela. Policie pak rozjela vyšetřování a začala pátrat po pachateli. 

Policisté případ začali vyšetřovat nepochopitelně jako smrt podchlazením, tedy nikoliv jako násilnou vraždu. Až pitva slovenské strážce zákona nasměrovala správným směrem. „Měla zlomený dvanáctý obratel, podlitiny na krku i na kotnících a též poraněný konečník,“ řekl tehdy zdroj webu Nový Čas. Policie začala pátrat, kde se osudnou noc pohybovala.

Poslední signál z telefonu učitelky angličtiny Violy byl ze stanice Šafárikovo náměstí. Tehdy to bylo kolem jedné hodiny v noci z neděle na pondělí 11. listopadu. Policie pak začala prohlížet všechny záběry z kamerového systému. Důležitá je pro ně i otočná kamera nad křižovatkou u náměstí. 

Podle serveru tvnoviny.sk prohlížela policie kamery od místa, kde učitelka bydlela, až po Šafarikovo náměstí a další kamery. Jestli se tady Viola pohybovala, policie ji na kamerách našla a zmapovala její pohyb. Podle informací serveru policie navíc čeká na pomoc ze zahraničí, konkrétně potřebují přístup k sociálním sítím Violy.

Když policisté zkoumali ženino oblečení, odebrali vzorky a analyzovali DNA. Podle zjištění tvnoviny.sk našli stopu, která zavražděné nepatřila. Aby zjistili, komu stopa patří, musí ji porovnat. Stopa se ale našla na takovém místě, že nemusí s případem souviset.

alenakavrisidivu ( 11. ledna 2020 15:05 )

příspěvek nahlášen z důvodu debility přispívatele...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud