Judita (16) obžalovaná z vraždy Tomáše (†16) vypovídala u soudu: Šokující fakta o případu

 • Autor: shp - 
  9. 1. 2020
  13:38

  Vražda Tomáše (†16) ve slovenské Žilině je případem, který ostře sleduje celé Slovensko. Podle původních informací ji měl spáchat falešný odpočtář elektřiny. Obviněna z ní byla nakonec jeho stejně stará kamarádka Judita. Ta se ve čtvrtek postavila před soud. Takto se zapeklitý případ dosud vyvíjel.

 • 1.16. 5. 2019 – vražda

  V 5. poschodí bytu na žilinském sídlišti Vlčince zemřel v ukrutných bolestech student Tomáš (†16). Vrah mu zasadil 51 ran nožem. Pachatelem měl být podle slov Judity falešný odpočtář elektřiny.
  Dům, kde k vraždě Tomáše (†16) došlo.

 • 2.20. 5. 2019 – obvinění Judity

  Po pár dnech nastal zvrat. Policie z brutální vraždy obvinila Juditu. Jedním z nejsilnějších důkazů je 31centimetrový nůž s čepelí o délce 18,5 cm. Policisté ho našli ve studentském pokoji Judity. Na vražedné zbrani byly podle webu stopy krve Tomáše i Judity.
  Judita

 • 3.23. 5. 2019 – vazba

  Soudce Okresního soudu v Žilině poslal obviněnou do vazby. Judita měla v tu dobu ruce obvázané kvůli zraněním, které si podle policie způsobila sama při bodání. „To, co se stalo, je jedno velké nedorozumění, nevím, jak k tomu došlo. Tomáš byl můj nejlepší kamarád a je mi to všechno neskutečně líto,“ vyjádřila se k incidentu Judita. Dál odmítla vypovídat. Právě tato slova, a tedy nejasnost motivu, byla jedním z nejdůležitějších důvodů, proč poslal soudce dívku do vazby.
  Juditu (16) přivedli před soud. Ten ji kvůli podezření z vraždy Tomáše (†16) poslal do vazby.

 • 4.25. 5. 2019 – luxusní poměry

  Provalilo se, že Judita pochází z luxusních poměrů a její sestra žije v Londýně se synem vlivného žilinského podnikatele. Juditina matka Katarína je jediným vlastníkem nadstandardního bydlení v 5. poschodí. Podle sousedů si ho mohla máma jen těžko dovolit z běžného učitelského platu. Přijít k němu měla po rozchodu s Juditiným otcem. S dcerou bydlela sama.
  Judita

 • 5.9. 10. 2019 – zpověď mámy Tomáše

  Tomášova matka Andrea promluvila se slzami v očích nad hrobem syna. „Takovouto smrt si nezaslouží nikdo, je to pro nás nesmírně těžké, ale stále je to nic v porovnání s tím, co se stalo Tomáškovi,“ prohlásila. 
  Smrt Tomáše (†16) je více než podivná.

 • 6.10. 10. 2019 – pokus o propuštění

  Judita se už třikrát pokusila dostat na svobodu. Protože se vyšetřování blížilo k závěru, znalecké posudky byly hotové a všichni svědci s výjimkou jednoho vypovídali, existovala možnost, že se jí to podaří. Soud však rozhodl, že zůstane za mřížemi – přesněji řečeno ve vězeňské nemocnici v Trenčíně. Proč je hospitalizovaná, nekomentoval.
  Judita

 • 7.30. 10. 2019 – srdcervoucí sloh

  Rodiče oběti zveřejnili slohovou práci svého jediného syna, ve které vidí děsivou předtuchu. „Chtěl bych dosáhnout hodně úspěchů, založit si rodinu a vést zábavný a harmonický život. Též bych rád cestoval, ale kdoví, jaké má osud se mnou plány,“ napsal Tomáš ve slohovce. 
  Zavražděný Tomáš

 • 8.4. 11. 2019 – záruka za Juditu

  Elitní Gymnázium Varšavská cesta dalo záruku za Juditu, že dohlédne na její chování v případě, že bude propuštěna na svobodu. Matka Tomáše vyzvala učitele, kteří se zaručili za Juditu, ať se jí přijdou podívat do očí. Soud Juditu z vazby nepropustil. 
  Judita

 • 9.12. 11. 2019 – obžaloba

  Policie ukončila vyšetřování a prokurátor obvinil Juditu z obzvlášť vážného zločinu vraždy. Přestože je mladistvá, hrozí jí dlouholetý trest.
  Juditu (16) přivedli před soud. Ten ji kvůli podezření z vraždy Tomáše (†16) poslal do vazby.

 • 10.16. 12. 2019 – tichý protest

  Bývalý žák gymnázia Eduard Žanony (21), který je zároveň známým Tomášovy rodiny, se rozhodl jednat a organizuje protest a blokádu Juditina a Tomášova gymnázia. Na veřejnost se dostala jména 4 pedagogů, kteří se zaručili za Juditu a zneužili přitom hlavičkový papír školy. U školské komise na ně byla podána stížnost. 
  Tomáše pohřbili. Přišli všichni spolužáci

 • 11.17. 12. 2019 – soukromí detektivové z Česka

  Na sociálních sítích se objevil status, ve kterém neznámí autoři píšou, že jsou soukromí vyšetřovatelé ze Slovenska i Česka, kteří se snaží do případu vnést nové světlo a pomoci Juditě. „Máte informace, které jste nikomu ještě neřekli? Pomozte Juditě, máte její budoucnost ve svých rukou,“ pokračují neznámí autoři s tím, že jsou připraveni za informace, které budou mít klíčový charakter, vyplatit odměnu. Právní kancelář Novému Času potvrdila, že služby si objednali rodiče Judity.
  Judita

 • 12.9. 1. 2020 – soud

  Soud začal ve čtvrtek o půl deváté ráno. Soudkyně z něj vyloučila veřejnost. Důvodem je věk obžalované i oběti. Web uvedl, že k soudu nepřišli Tomášovi rodiče. Jsou na tom totiž špatně. Dostavila se pouze teta. Judita přišla do soudní síně roztřesená a s vlasy spuštěnými do obličeje. Dívka je údajně pod silnými medikamenty.
  9. ledna 2020 přivedla ostraha Juditu k soudu, aby podala výpověď.

karambol ( 10. ledna 2020 08:47 )

doživotí pro tu zrudu rozmazlenou!!

t a titani ( 10. ledna 2020 00:33 )

...ty si asi negramotny vol, ktory hnije na uliciach...T-a

mislivec ( 9. ledna 2020 22:35 )

Judita tiež upálila palicu Holofernovi, žiadnu Salome nepotrebuje.

hardcorefuture ( 9. ledna 2020 21:42 )

Co to tady meleš za h o v n a Maďare!

Damir55 ( 9. ledna 2020 21:06 )

Tebe bych zkopal

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud