Tomáš Řepka po celou dobu, kdy byl ve vězení, chodil do práce. Byl zařazen do nedaleké pekárny v Kaznějově, kde pomáhal profesionálním pekařům. Když v pondělí soud dopoledne rozhodl o jeho podmínečném propuštění, zrovna motal housky. Proto pro něj přijela vězeňská dodávka, která ho ve 12:12 hodin přivezla do věznice na Borech.

Pro svého miláčka si přijela Kateřina Kristelová po 14. hodině a doprovázel ji svalovec, zřejmě bodyguard. Asi deset minut čekala před bránou věznice, až se dočkala. Když se Tomáš, velmi nalehko oblečený, objevil, vrhla se na něj, vášnivě ho líbala a vzájemně si říkali slova plná lásky. Scéna, jak vystřižená z laciného bijáku, dlouho netrvala, sotva dvě minuty. Dvojice společně se svalovcem skočila do auta, které parkovalo na zákazu, a odjeli pryč!

Katka se na tak vzácný okamžik moc nevystrojila. Vlasy schovala pod bekovku, nechyběly tmavé brýle a na světlém vlněném kabátu měla fleky od make-upu. I když se na sociální síti prezentuje jako paní Řepková a Tomáše nazývá manželem, tak na levém prsteníčku jí prsten nepřibyl.

VIDEO: Emotivní propuštění Tomáše Řepky z vězení

Video
Video se připravuje ...

Řepka propuštěn z věznice a setkání s Kristelovou. 

Nedlouho poté, co páreček zmizel od bran věznice a mohl si konečně užívat společné přítomnosti, Tomáš i Kateřina na sociálních sítích zveřejnili první radostné reakce. „KATARZE. Spolu silnější. Všem, co nám píšete, děkujeme,“ zaradovala se moderátorka, že už má svou lásku doma. Také exfotbalista zářil nadšením: „Na TEBE jsem čekal celý život,“ vyznal se na instagramu.

Podle informací primáckého TopStaru zamířili pak rovnou do Prahy a než se vydali domů, zašli si na jídlo do restaurace. Již v podvečer se na profilu moderátorky objevily první známky toho, že Tomášův návrat jaksepatří oslavují. Na instastories ukázala Kateřina láhev šampaňského a Tomášovy potetované ruce, jak alkohol otevírají.

Láhev šampaňského na oslavu
Autor: Instagram

JAK HO PROPUSTILI

Rozhodnutí po skončení dopoledního jednání potvrdila ČTK mluvčí Krajského soudu v Plzni Lucie Jíchová. Podle ní byla odsouzenému stanovena tříletá zkušební doba a dohled probačního úředníka. „Byly splněny všechny zákonné podmínky,“ uvedla Jíchová.

„Dále byla odsouzenému uložena povinnost, aby v rámci svých možností uhradil ve zkušební době způsobenou škodu ve výši 430 000 korun. Pokud se týká odůvodnění rozhodnutí, v dané chvíli mohu uvést jen to, že byly splněny veškeré zákonné podmínky pro vydání daného rozhodnutí. Současně bude zaslán do věznice příkaz k propuštění,“ dodala Jíchová. 

VIDEO: Krajský soud rozhodl o podmínečném propuštění Tomáše Řepky z vězení

Video
Video se připravuje ...

Krajský soud rozhodl o podmínečném propuštění Tomáše Řepky z vězení. Blesk TV

Fotogalerie
116 fotografií