Jarda Jágr je už nějaký čas nezadaný, a tak právem patří mezi nejžádanější partie v Česku. Před koncem roku ho paparazzi nachytali na večeři se slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou (36), ale jak se zdá, tak kromě jedné noci z toho víc nebylo. A sám Jarda to opět hodil do autu, protože řekl, že je „volný jako pták“ a je připravený na cokoliv.

Jenže málokdo tuší, že na Kladně mu už několik měsíců dělá společnost divoká kráska Elizabeth! Zpěvačka se smyslnými rty jako Angelina Jolie (44) a přitažlivým hlasem je na kladenském stadionu jako doma. „Mám kladenské srdce,“ napsala v půlce listopadu k fotce ze stadionu kráska. A o měsíc později už s Jardou stála na bruslích na ledě!

Strategie byla jasná hned od začátku. Jarda řekl: Tady si, Eli, stoupneš před bránu, zůstaneš tady. Nebudeš se přesouvat jinam. Já ti budu nahrávat a ty budeš střílet,“ popsala jejich společný pobyt na kladenském ledě Elizabeth. Došlo i na společnou fotku, kde se drží jako pár! Naposledy se Jarda takhle na ledě věnoval své expřítelkyni Veronice Kopřivové (28), a to už je hodně dávno.

Zaelbeth se mezitím snaží prosadit na českém trhu jako zpěvačka a věnuje se stylu elektro/pop, pomocnou ruku jí podal producent Jan P. Muchow (48).

VIDEO: Jaromír Jágr promluvil o rozchodu s Veronikou Kopřivovou a jejich „tajném paktu“

Video
délka: 02:38.96

Jaromír Jágr: Upřímně promluvil o rozchodu s Veronikou! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií