Jaromír Jágr se před časem natrvalo vrátil z Ameriky, kde ukončil kariéru, aby se mohl vrátit do rodného Kladna. Tam nyní působí s číslem 68 jako pravé křídlo v klubu Rytíři Kladno. Od jeho návratu se čekalo, jestli se hokejový bůh konečně usadí natolik, že se svojí tehdejší přítelkyní Veronikou Kopřivovou založí konečně rodinu.

To se bohužel nestalo. Místo uhnízdění se vším všudy přišel rozchod, o kterém přes instagram informovala veřejnost právě Veronika, kvůli tlaku z podezření, že mezí ní a hokejistou není vše tak, jak má. V té době totiž byla až podezřele často viděna s mladým pohledným modelem Miroslavem Dubovickým (27).

Zatímco Veronika s Mirkem plní sociální sítě zamilovanými fotkami, o hokejistovi se ví především to, že se teď častěji objevuje na veřejnosti, hlavně na bujarých večírcích. Jak to má se ženami? Je v takovém obležení, jak si všichni myslí? Sám Jágr to zcela popřel. „Absolutně žádnou změnu necítím, takže úplně v pohodě. Je to při starém, jako to bylo vždycky,“ tvrdí pro Expres.cz hokejista.

Podle jeho vlastních slov prý o něj ženy nejeví zájem, čemuž lze jen těžko věřit. Nabídky na rande se mu údajně vůbec nehrnou. „Právě že nic, nikdo mě nechce,“ překvapil Jarda svou odpovědí s tím, že věří, že jednou se zase v životě objeví nějaká vyvolená, se kterou konečně založí rodinu.

VIDEO: Kopřivová poprvé s milencem ve společnosti: S Jágrem to úplně neskončilo, prozradila.

Video
délka: 03:22.99

Kopřivová poprvé s milencem ve společnosti: S Jágrem to úplně neskončilo, prozradila. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
71 fotografií