Jak se říká, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A to si moc dobře uvědomuje Veronika Kopřivová. Když před třemi roky začínala randit s Jaromírem Jágrem, který tehdy hrál na Floridě, tak zaplavovala sociální sítě svými kuchařskými výtvory. Bezlepkové koláče, záviny, domácí vývar, na Vánoce došlo na vánoční cukroví, prostě sen každého hokejisty žijícího v cizí zemi.

"Furt přicházíš s něčím novým. Dám ti příklad: Vždycky jsem měl rád bábovky, ale teď si už nedávám ty klasické, přítelkyně mi peče ty bezlepkové, je tam i méně cukru. Metabolismus se s věkem zpomaluje, takže prostě hledáš dietnější řešení,“ řekl před třemi lety pro magazín Forbes Jágr. Ale její pečení postupem času sláblo a víc se věnovala svému byznysu. No a letos se rozešli.

Kopřivová dlouho sama nezůstala a začala chodit s modelem Miroslavem Dubovickým. A i jemu peče bábovky. "Ořechová a mramorová, kdyby jedna nestačila," okomentovala své dva výtvory blondýnka.

A taky samozřejmě dělá sport, který je jejímu milenci blízký - thajbox. S Jardou bruslila a učila se jezdit v mužských bruslích...

VIDEO: Partnerka Jágra Veronika Kopřivová si splnila sen! Co na to Jarda?

Video
délka: 05:11.83

Partnerka Jágra Veronika Kopřivová si splnila sen! Co na to Jarda? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
30 fotografií