Zpěvák si totiž u silnice všiml billboardu, na kterém Jaromír Jágr dělá reklamu pro nejmenovanou čínskou nadnárodní telekomunikační a hardwarovou společnost. „Tak tenhle příběh z 68 začíná bejt divnej. Nejdřív kuřata, teď čínská fízlárna. Dle mého prachy nejsou všechno. Říká se ledacos. Třeba je lepší jít k doktorovi, než se lísat k fízlům. Ale možná zažijeme i velký finále a bude srdcervoucí,“ rýpl si do hokejisty pohoršený Koller.

A i když s ním někteří souhlasili, stejně nedomyslel rovnou dvě skutečnosti. První je, že Jaromír Jágr je miláčkem národa, a tak se dalo čekat, že si ho fanoušci „hokejového boha“ pěkně podají. Více pohoršující je ale pro některé fakt, že muzikant „káže vodu, pije víno“.

„Davide, teď jste si nas*al pěkně do bot... Jako muzikanta vás obdivuju, ale tohle..?... Je to váš názor.. Ok... Ale zajímavý je, že čínský prachy z Kellnerova večírku vám nevaděj...,“ připomněl v komentářích jeden z Kollerových sledujících holý fakt, že kapela Lucie v minulosti vystupovala na honosném vánočním večírku společnosti nejbohatšího českého podnikatele Petra Kellnera (55), která působí i ve světě, Čínu nevyjímaje.

„Davide, byť chápu vaše názory a miluju vaši muziku, zpravidla na nic veřejně nereaguju, i přestože vaše názory nesdílím, nyní mi to nedá. Jaromír s firmou spolupracuje už dlouhá léta. Mnohem déle, než se spekuluje o jejich úmyslech. Proč vám ta spolupráce nevadila dříve? Proč až teď? Každý má naštěstí právo živit se tím, čím dokáže. Budete odsuzovat i všechny ty, kteří nakupují jejich výrobky, protože je tím taky podporují? Kdo jsi bez viny, hoď kamenem...,“ zní další slova nepochopení od jednoho z fanoušků. „Davide, obdivuji i Vás, miluji Vaši muziku, často ji poslouchám... Vaše extrémní komentáře veřejného života již méně. Přeji Vám fajn svátky, hodně zdraví, štěstí a umělecké invence,“ naznačil decentně Kollerovi jeden z fanoušků, že jeho kritika není úplně na místě.

VIDEO: Pravdivý příběh Jaromíra Jágra. Hokejová legenda promluví o svých úspěších, ale i porážkách

Video
délka: 27:13.13

Pravdivý příběh Jaromíra Jágra. Hokejová legenda promluví o svých úspěších, ale i porážkách. Aleš Brunclík

Fotogalerie
39 fotografií