I když si bývalý kapitán fotbalové Sparty myslel, že už na Vánoce bude doma u své milé, tak se nestalo. Plzeňský soudce Ondřej Klůs v půlce listopadu zamítl jeho podmíněné propuštění. Žádost o podmíněné propuštění podal Řepka příliš brzo, před uplynutím jedné třetiny trestu.

Za dobu, kterou strávil ve vězení, navíc podle soudce odsouzený neprokazuje polepšení s ohledem na závažnost spáchaných trestných činů. Další žádost o propuštění mohl podat 15. prosince, zda se tak stalo, ví jen on a jeho právní zástupce.

Tomáš Řepka má ve vězení nárok na balíček, a tak mu jistě před Vánocemi jeho přítelkyně a blízcí dopřáli a něco na přilepšenou poslali. Přece jenom jsou vánoční svátky nejenom o klidu, ale i o hojnosti a cokoliv navíc se ve věznici hodí.

Po všech oslavách Řepku čeká další, a to dnes 2. ledna, kdy má narozeniny. Před rokem své 45 slavil s přítelkyní a přáteli v jedné pražské hospodě. 21. listopadu slavila své čtyřicetiny Kateřina, akorát s tím rozdílem, že její přátelé měli na obličejích papírové masky s fotkou Tomáše, protože ten už si odpykával trest.

Jestli mají jeho spoluvězni podobný smysl pro humor, tak si mohli vytvořit rovněž papírové masky, ale s fotografií Kristelové. Každopádně Katka už svého muže netrpělivě vyhlíží a své fanoušky na jeho příchod připravuje. "Mám vyřídit pozdrav a vzkaz od mého muže všem, kteří mu píšete a vyjadřujete oporu, děkuje. Potkáte se s ním v budoucnu na některé z jeho autogramiád a akcí," napsala na sociální síť mezi svátky bývalá televizní moderátorka.

VIDEO: Tomáš Řepka před nástupem do vězení: Omluva exmanželce!

Video
délka: 00:48.20
Video se připravuje ...

Tomáš Řepka před nástupem do vězení: Omluva exmanželce! FTV Prima

Fotogalerie
61 fotografií