Dvojice psů napadla seniorku: Policisté je na místě zastřelili!

Dvojice psů napadla ženu a jejího psa: Policisté museli tasit zbraně!  (Autor: Polícia SR, Archiv Blesku)
Autor: VaB - 
7. ledna 2020
16:06

Toulající se dvojice psů napadla ženu a jejího malého pejska! Policie se je snažila zahnat pomocí gumových projektilů, to ale zvířata ještě víc rozzuřilo! Psi se vrhli na policisty, kterým nezbývalo nic jiného než sáhnout po zbrani.

Pětasedmdesátiletá žena ze Slovenska venčila svého psíka mezi obcemi Hrnčiarovice nad Parnou a městem Trnava. Zničehonic jejího malého mazlíčka ale napadla dvojice volně pobíhajících rafanů! 

Dva američtí bandogové napadli malého psíka. Žena na místo zavolala policii. Když policisté z pohotovostní motorizované jednotky dorazili na místo, šelmy si přestaly malého pejska všímat a namísto toho začaly útočit na ně.

Aby agresi svalnatých psů policisté odvrátili, použili nejdříve pušku s plastovými projektily. To ale na rozzuřenou dvojicí zvířat nestačilo. Policisté tak museli sáhnout po své služební střelné zbrani. Oba psy pak na místě zastřelili.

„Paní naštěstí zranění neutrpěla, avšak situací byla řádně otřesena. Její pejsek utekl zatím neznámo kam. Věc k dalšímu řešení převzalo příslušné obvodní oddělení,“ napsali policisté na facebooku. 

vosavopruz ( 7. ledna 2020 19:23 )

udělali dobře,čoklové bez důvodu zaútočili,tak zastřelit

dama-s-kosou ( 7. ledna 2020 19:18 )

Gumou se měl zdržovat tvůj fotr, než zasunul do tvý mámy.

dama_s_kosou ( 7. ledna 2020 17:24 )

Do coklu se ma sypat olovo okamzite a ne se zdrzovat gumou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud