Policista Kristián zachránil malé miminko: Leželo hladové mezi bezdomovci!

Kristián našel mezi bezdomovci malé miminko.  (Autor: Polícia SR, Archiv Blesku)
Autor: VaB - 
3. ledna 2020
17:29

Policista Kristián zachránil teprve dvoutýdenní miminko! Při náhodné kontrole ho našel mezi bezdomovci. Matka mu řekla, že ho nechce. Miminko tak putovalo k adopci. 

Náhodná kontrola bezdomoveckého doupěte se změnila v boj o život jen dvoutýdenního miminka. Policista Kristián M. v březnu roku 2019 totiž objevil mezi bezdomovci malé miminko. Samotné, bez jídla, v zimě a hlavně bez maminky. O neuvěřitelném příběhu informovali slovenští policisté na facebooku, jež na něj upozornila sousedka sympatického zachránce. 

„Jeho rodiče nikde nebyli, v tom doupěti se s ním nacházeli jen cizí lidé, kteří o něj nejevili zájem, leželo tam hladové, promrzlé, v příšerných nehygienických podmínkách. Když jsem to slyšela, až mi přešel mráz po zádech, protože takové malé dítko ještě nemá žádnou imunitu,“ popsala sousedka.

Podle ní by dítě nemělo přijít do styku s cizími lidmi a už vůbec by nemělo být umístěné v tak tristních podmínkách. Ve špíně a bez tepla, kde mohlo dostat nějakou infekci či zánět. „Náš soused začal chválabohu okamžitě jednat. Přivolal záchranáře a sociálku,“ uvedla s tím, že se sociální pracovnice snažila co nejrychleji najít dítěti vyhovující domov. 

Po nějaké době na místo přišla i matka dítěte. Údajně se má jednat o schizofreničku. „Ať se postará stát o dítě,“ řekla a odevzdala jim své čerstvě narozené miminko. Pro chlapečka naštěstí nakonec dopadlo vše dobře, v současné době je adoptovaný. „Dostal druhou šanci,“ napsala sousedka.  

Za to, co její soused – policista udělal, mu chtěla poděkovat. „Proto bych takto veřejně ráda vyjádřila našemu sousedovi alespoň velké díky a popřála hodně sil při dalším výkonu služby,“ uzavřela. To samé nepochybně udělali i jeho kolegové, stejně tak jako desítky lidí v komentářích. 

Loisnqa ( 10. ledna 2020 15:10 )

Takové matky rovnou odstřelit

scaero ( 4. ledna 2020 09:31 )

hlavne si nezapomenout udelat selficko hahahahahhaha . big zachránce

liskabystrouska ( 4. ledna 2020 07:28 )

chudak dite

liskabystrouska ( 4. ledna 2020 07:19 )

cudak dite jen aby to nezdedil po matince schizu

Pepa Re ( 3. ledna 2020 19:30 )

Slovensko. Takže cigani

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud