Matka tří dětí odešla na Nový rok: Zuzanu (†40) našli mrtvou 2 kilometry od domova

Aktualizováno -
3. ledna 2020
18:41
Autor: shp, chal - 
2. ledna 2020
18:14

Rodina a přátelé 40leté Zuzany K. z obce Špačince několik dní trnuli strachy. Maminka tří dětí na Nový rok zmizela a od té doby byla nezvěstná. V pátek odpoledne se potvrdil ten nejhorší možný scénář - Zuzanu našli mrtvou.

Na Nový rok krátce po 15. hodině odešla pěšky z domu. Na konci obce ji ještě zachytily kamery, více však svým blízkým o sobě nepodala žádnou zprávu a není jasné, kde se nachází,“ uvedla slovenská policie na sociální síti.

Do pátrání se zapojily desítky policistů, hasičů a dobrovolníků. Už v pátek krátce po poledni bylo jasno, že Zuzana daleko nedošla. Pouhé dva kilometry od obce ji totiž našli mrtvou.

Zuzana odešla, když byl její manžel i se třemi dětmi na návštěvě. Podle informací televize JOJ si Zuzana nejprve sbalila věci, které v autě odvezla na neznámé místo, pak se vrátila domů a znovu odešla pryč jen s kabelkou.

Pohřešovanou nakonec nenašli policisté, hasiči ani dobrovolníci, ale kolem půl třetí odpoledne náhodný kolemjdoucí. Zuzana ležela ve křoví. Příčinu úmrtí určí pitva. 

Viera Vaov ( 5. ledna 2020 07:13 )

Špacince není město !ten kdo to psal ať si prostudujte mapu Slovenska blbouni .ani to nedokážu je to vesnice .hňupi

Viera Vaov ( 4. ledna 2020 05:17 )

Špačince je to trnavský okres.Mela jsem tam babičku z dědou a žije tak otcův nejmladší bratr malá obec nic mimoradneh

sigmae ( 3. ledna 2020 22:04 )

taky se mi zdá, že manžel neunesl její odchod a zabil ji

tomik007 ( 3. ledna 2020 21:47 )

Nic si z toho nedelaj, tutaj haraszi snad kazdemu...

latecia ( 3. ledna 2020 21:44 )

Jako prvni prosetrit manzela. Matka tu nezanecha 3 decka jen tak, zrejme se chtela rozvest....tak to konciva kdyz se blby zensky nechaji ukecat sociopatem a na misto mozku pouzivaj vaginu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud