Opilá žena spadla ze schodů: Už jí nebylo pomoci

Ilustrační foto  (Autor: David Malík)
Autor: yks, ČTK - 
2. ledna 2020
10:58

K úrazu s tragickými následky vyjížděli v noci na středu jihočeští záchranáři. Řešili celkem 135 událostí, kvůli oslavám museli ošetřit 40 lidí. V tomto případě už ale jejich přítomnost na místě nebyla nic platná. 

Rušnou noc z úterý na středu měli záchranáři z Jihočeského kraje.  Zatímco ale v desítkách případů mohli lidem pomoci, v jednom dorazili už pozdě. Na vině tragédie byl podle všeho alkohol.

Ve 13 případech ošetřovali jihočeští záchranáři podnapilé pacienty. Ti během poslední noci v roce utrpěli řezné a tržné rány a také úrazy při napadeních.

Nejhorší situaci ale zažili na Táborsku. „Žena po pádu ze schodů utrpěla poranění natolik závažná, že zemřela přímo na místě. Lékař mohl pouze konstatovat její smrt,“ uvedla pro ČTK mluvčí jihočeských záchranářů Petra Kafková.

 

 

 

ynetmafia1@... ( 18. února 2020 12:05 )

Hledáte dívku na jednu noc ve vašem městě? Zdarma horký sex! pojďte a připojte se http­://fre­exxx­.x251­.best

e.lesanova ( 2. ledna 2020 15:26 )

Hlavně, že se umíme pořádně "bavit" ...mohl by někdo dát do placu "cifru", kolik nás stála novoroční idiocie? Vystřílené miliony do luftu, financování armády zdravotníků, policistů, za úklid....člověk, tvor rozumný....??? Těžko A pak nastupují "charity", sbírky, neziskovky, protože nemáme na to skutečně důležité....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud