Dozorce zakryl dceru vlastním tělem! Zemřel, dívce zachránil život

Autor: VaB - 
10. prosince 2019
22:56

Běsnění Ctirada V. (†42) v ostravské nemocnici si vyžádalo šest zmařených životů. Zbraní tady zastřelil několik pacientů, mezi nimi byli i dva příslušníci vězeňské služby, kteří šli navštívit svého doktora. Jeden z nich obětoval svůj život pro svou dceru!

V úterý došlo v Ostravě k tragédii, na kterou nebyl nikdo psychicky připravený. Muž, který si myslel, že je nemocný, přišel do nemocnice a po chvilce začal bezhlavě střílet do lidí. Pět jich zastřelil na místě, šestá oběť zemřela při operaci. 

Mezi zastřelenými jsou i dva příslušníci Vězeňské služby České republiky. Smutnou informaci potvrdila v úterý večer ministryně spravedlnosti Marie Benešová. „Je to pro nás nesmírně zarmucující zpráva,“ uvedla Petra Kučerová, mluvčí Vězeňské služby.

Jeden ze zabitých pracoval ve vazební věznici v centru Ostravy jako řidič, druhý pak ve věznici v Heřmanicích. Prvním z nich je podle Deníku Petr Š., ten přišel do nemocnice na kontrolu se zlomenou nohou. 

Hrdinský čin! 

„Je to obrovská tragédie. V Kyjovicích stavěli s manželkou, která je lékařkou, rodinný dům,“ řekl Deníku.cz jeden z kamarádů. Nepotvrzená informace Deníku uvádí, že měl do nemocnice přijít se svou sedmnáctiletou dcerou. Té svým statečným činem údajně zachránil život. „On měl být tím mužem, který se před střelbou postavil před dceru, a tím ji zachránil,“ dodal zdroj Deníku. Kdo byl druhý „bachař“, není zatím známo.

Wolencak ( 13. prosince 2019 21:32 )

PavleSki, na rozdíl od Templa víš o čem píšeš.Taky jsem četl příspěvek jednoho chytrolína, který usoudil, že se měl někdo obětovat skočit střelci do rány a zalehnout ho.Asi hodně četl o zalehávání střílen fašistických kulometných hnízd.To může napsat jen pitomec, který nestál nikdy proti ozbrojenému pachateli.

Wolencak ( 13. prosince 2019 21:21 )

Temple, poučuješ jiné a přitom jsi takový hlupák, že si spleteš Uherské Hradiště s Uherským Brodem.

aquarie ( 11. prosince 2019 12:50 )

Je mi to moc lito, opravdu smutne.. Devce bude zit s tim, ze jeji tatinek byl hrdina, ale uz navzdy bez nej, musel to byt fajn chlap. Me zemrela maminka tezkou nemoci, chybi mi, taky uz jsem se nestihla rozloucit, ale nebyl to sok a hlavne uz jsem byla pres dvacet let dospela, ztratit rodice v mladem veku je horsi. Je mi jisteze lito i ostatnich, kterym udalost ublizila.

8vox8 ( 11. prosince 2019 12:39 )

pravda

ljubaa ( 11. prosince 2019 11:35 )

To je asi instinkt - člověk kdyz je nebezpečí, tak chrani své blízké a zejména děti. Nepremýšlí, že pri tom muze zemrit...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud