22. únor 2020
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
DISKUSE K ČLÁNKU

oalb@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 12:37)

aquarie:Je mi to moc lito, opravdu smutne.. Devce bude zit s tim, ze jeji tatinek byl hrdina, ale uz navzdy bez nej, musel to byt fajn chlap. Me zemrela maminka tezkou nemoci, chybi mi, taky uz jsem se nestihla rozloucit, ale nebyl to sok a hlavne uz jsem byla pres dvacet let dospela, ztratit rodice v mladem veku je horsi. Je mi jisteze lito i ostatnich, kterym udalost ublizila.

(11. 12. 2019 12:50)

Templ:Horalysa pokud o tomto tématu nic nevíte prosím neztrapnujte se posuzuji tady situaci z Uh. Hradiště kde lidé okamžitě bojovali jinak by bylo mrtvých dvakrát tolik a bez profesionálů.

(11. 12. 2019 10:39)

Wolencak:Temple, poučuješ jiné a přitom jsi takový hlupák, že si spleteš Uherské Hradiště s Uherským Brodem.

(13. 12. 2019 21:21)

horalysa:Škoda že se pán Templ nedal k vězeňské službě a nebyl v ten okamžik ve fakultní nemocnici. To by nebylo tolik mrtvých. Pán Templ by to vyřešil, neboť by byl na takovou věc připraven.

(11. 12. 2019 09:59)

8vox8: pravda

(11. 12. 2019 12:39)

Templ:Dozorci by měli být na takovéto situace pripravovani🙄

(11. 12. 2019 08:33)

PavelSki:Templ: Těžké, moc, i tak...
Když by šli jako ochranka někoho s možným nebezpečím, byli by ve střehu. Nebo, když je potencionální hrozba vzpoury či útoku od vězně. To jsou také ve střehu.
Ale v nemocnici, kde jsou v úplně jiném rozpoložení, tak během vteřin je i pro zkušeného cvičeného borca se včas do nečekané situace dostat. Prostě něco takového vůbec nečeká. A nikdo nemůže být 24 h. denně ve střehu, to by mu z toho za pár měsíců jeblo.
To, že stačil reagovat alespoň vlastním tělem před dcerou, za to zaslouží maximální obdiv a uznání.

(11. 12. 2019 09:12)

ljubaa:To je asi instinkt - člověk kdyz je nebezpečí, tak chrani své blízké a zejména děti. Nepremýšlí, že pri tom muze zemrit...

(11. 12. 2019 11:35)

Wolencak:PavleSki, na rozdíl od Templa víš o čem píšeš.Taky jsem četl příspěvek jednoho chytrolína, který usoudil, že se měl někdo obětovat skočit střelci do rány a zalehnout ho.Asi hodně četl o zalehávání střílen fašistických kulometných hnízd.To může napsat jen pitomec, který nestál nikdy proti ozbrojenému pachateli.

(13. 12. 2019 21:32)

Radim Myn:smutné..

(10. 12. 2019 23:32)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy