Vysílali jsme: Střelba v ostravské nemocnici. Dalo se tragédii zabránit?

Autor: Bohuslav Štěpánek - 
10. prosince 2019
14:45

Po řádění osamělého tichého střelce zůstalo ve Fakultní nemocnici Ostrava šest mrtvých pacientů a tři zranění. Dalo se tragédii zabránit? Hrozí podobné útoky i jinde? Jak se dají v nemocnicích zpřísnit bezpečnostní opatření? Nejen o tom byla řeč v úterním Epicentru Blesku, hostem byl bezpečnostní analytik Andor Šándor. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Citronel ( 10. prosince 2019 15:40 )

8xov8:škoda,že se odpalil,kdyby pokračoval v tom vašem klubu,jistě by si pak žasloužil vyznamenání.

anonym01 ( 10. prosince 2019 15:33 )

babišistanu neverim. chlapek odjel z nemocnice, dojel domu a matka ho udala kdyz se ji sveril, ze zastrelil 6 lidi? Tak zastrelil sam sebe. aha. neni to tak, ze hnedocechovi zaplatili, on se ztratil a majito na koho svest? teroristicky cin v nemocnici a zharstvi /cizi zavineni / v reporyjich kde starostuje novotny co to natrel RUSUM! a co zachvilku bude i novicok! i ten ututlate? Uz tretiho psa mi otravili, otravili mou rodinu. je to valka a pratele ruska to nechteji priznat!?

8xov8 ( 10. prosince 2019 15:30 )

• Máme toho dost! • Andrej Babiš si bere občany ČR jako rukojmí. Jeho problémy poškozují celou republiku. Trestně stíhaný člověk s obrovským střetem zájmů nemá v čele vlády co dělat.
• D-N-E-S-- V úterý 10. prosince v 180 se proto setkáme v Praze na Václavském náměstí. Po krátkých projevech se vydáme hlasitým pochodem na Hlavní nádraží, které společně na cca jednu hodinu zcela zaplníme transparenty a letáky.
• V pondělí 16. prosince proběhnou protestní akce po celé naší zemi (kromě Prahy a krajských měst)
• Ve čtvrtek 19. prosince naopak proběhnou protesty pouze v krajských městech (kromě Prahy), kam přijedou protestovat lidé z celého kraje.

anonym01 ( 10. prosince 2019 15:29 )

PROČ pozustale odskodni? Je stat za neco vinen? Neco zanedbal že bude odškodňovat, to je divny. uz nasli toho 180cm vysokého chlapka v cervene bunde ktery mel byt nejdrive vrahem a potom svědkem? takovy rusky typek!

air_ ( 10. prosince 2019 15:20 )

.................za tebe pro tu almužnu? To jí nestálo za to.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud