Tereza v pákistánském vězení opět mění právníka: „Neberete mě vážně,“ zuří

Autor: dce - 
19. listopadu 2019
05:11

Češku Terezu Hlůškovou (23) v pákistánském vězení čekají druhé Vánoce, ona je ale stále přesvědčená, že se stihne včas dostat domů. Aby toho docílila, chce prý vyměnit opět právníka - ten stávající ji totiž prý nebere vážně a její případ jen protahuje. 

Terezu odsoudili už v druhé půlce letošního března a ačkoliv rychle podala odvolání, pořád se její případ nikam nepohnul. A z toho podle pákistánského zpravodaje viní právě svého právníka. Ten se ji vůbec poprvé vydal minulý týden navštívit přímo do vězení. Tereza ale na smluvenou schůzku nepřišla!

Podle našeho zdroje je Tereza velmi rozčilená a neodpovídá ani na zprávy, které jí právník posílá. Podle všeho vše zašlo tak daleko, že Tereza chce právníka vyměnit. Už zase!

„Domnívá se, že právník její případ jen zdržuje a nebere to vážně,“ řekl Blesku reportér Aršad Alí s tím, že Tereza chce letošní Vánoce strávit doma v Čechách. Už zase...

„Přišel jsem úplně o kontakt se svou klientkou. Dostaly se k ní nějaké nepřesné informace,“ uvedl Terezin právník. Na otázku, co říká na to, že ho Tereza chce vyměnit, odvětil pouze, že to je její právo.

Není se ale moc čemu divit - Tereza už prakticky od září netrpělivě čeká na soudní jednání, které je opět neustále přesouváno a zdá se, že ne jednou to byla chyba právě jeho právníka a koncipientů. Nestihli či zapomněli podat nutné formuláře a soud se tak nekonal. Nejbližší datum je 4. prosince, kdy má soud projednávat žádost o zrychlené řízení.

Terezu chytili celníci na letišti v Láhauru loni v lednu. Měla u sebe víc jak osm kilo heroinu. Za to dostala osm let a osm měsíců. Proti rozsudku se odvolala.

zamlzena ( 7. prosince 2019 13:49 )

Možná, že všude na světě se do právnické profese často kumuluje specifický druh lidí, kteří někdy vůbec neváhají dělat pro obě strany, druh to hamižný a nečestný.

tarzanzroduopic ( 19. listopadu 2019 14:31 )

Hasně že tě neberou vážně, jsi v Moslimské zemi, tam ženy nikdo nebere vážně... Mají menší cenu než velbloudí lajno a slouží pouze pro uspokojení muže. Nic víc, nic míň. Buď ráda Terezko, že si ještě pořád naživu a že si z tebe neudělali v Pákistánském vězení matraci... Za chvíli se odvolá žalobce a ty vyfasuješ dalších 20 let natvrdo a nikoho to nebude zajímat...

wilda ( 19. listopadu 2019 13:41 )

Všechny takovéto krávy světa : spojte se - Lenin

Damir55 ( 19. listopadu 2019 13:29 )

To je správný dotaz,taky by mě to zajímalo...jak to může fungovat...

agfor ( 19. listopadu 2019 12:33 )

Kde na ty právníky bere ? Snad je nemusíme platit z našich přemrštěných daní ? Má co chtěla.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud