Lucii zadrželi v Brazílii s dítětem a 6 kily kokainu: Domácí vězení ji nudí, čas tráví na facebooku!

Autor: VaB - 
15. listopadu 2019
05:01

Policie zadržela v Brazílii v září Lucii T. (33), která měla pašovat kokain do Thajska! Společně s ní cestovala i její dvouletá dcera, která je s matkou v domácím vězení. Z toho si asi Lucie nic moc nedělá, má u sebe mobil a je poměrně aktivní na sociálních sítích. Mimo jiné sdílí motivační citáty.

Lucii zadržela brazilská policie 11. září, tou dobou byla v zemi jen pár dní. Drogy prý chtěla pašovat do Thajska, tam se ale s šesti kilogramy kokainu nedostala. I přes to, že je ukryla do dvou suvenýrů – šachovnice a repliky obrazu Poslední večeře od Leonarda da Vinciho. 

Češka odmítla, že by chtěla drogy převézt do Thajska. To jí ale nevyšlo a i tak skončila ve vězení a dcera v rukou konzulátu. Po pár dnech ji ale soud propustil do domácího vězení, patrně právě kvůli dcerce.

Zadržená Lucie se v domácím vězení pravděpodobně dost nudí, ale naštěstí má k dispozici mobil s internetem. Na facebooku sdílí motivační citáty a písničky. „Zapomeň na pomstu. (...) Každému se jednou všechno vrátí…“ stojí v jednom citátu. Změnila si i profilovou fotku, na které je vidět dětská hračka, je tak možné, že je dcera s Lucií stále v Brazílii.

To potvrdilo i samotné ministerstvo zahraničních věcí. „Můžeme pouze uvést, v současné době je dítě s matkou v Brazílii a zastupitelský úřad ČR s nimi zůstává i nadále v kontaktu,“ uvedl pro Blesk.cz tiskový mluvčí Michal Dudas.

Případ je velmi podobný pašeračce Tereze Hlůškové (23), kterou před rokem chytila policie na letišti v Láhauru s osmi kilogramy heroinu v kufru. Soud jí uložil trest osmi let a osmi měsíců, proti tomu se odvolala a čeká na nové líčení. 

jameson ( 15. listopadu 2019 12:54 )

Škoda, že jí chytili v Brazílii.
Brazilci měli jen dát vědět kolegům v Thajsku a ti už moc dobře vědí, jak se o podobný dáreček postarat.

Administrator ( 15. listopadu 2019 12:42 )

Byt buznička není normální. Je to psychická a nevyléčitelná vada.

Damir55 ( 15. listopadu 2019 12:22 )

U morgošů je diskuze demokraticky zakázána

Manowar ( 15. listopadu 2019 11:54 )

U ošklivky Bagárové neotevřeli ani diskuzi,hlavně,že je tu demokracie a svoboda slova.

scaero ( 15. listopadu 2019 10:42 )

neboj tva nuda potrva nejmene 8 let ,blahopřeji Muitos anos de vida!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud