Sobota 12. června 2021
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín
Oblačno, bouřka 25°C

Zvrat v případu tragédie u Liberce: Zemřít nechtěla! Byla to nehoda! říkají přátelé řidičky (†44)

Autor: VaB - 
27. října 2019
20:29

Neštěstí matky (†44) a dvou malých holčiček (†4 a †6) po páteční tragické nehodě nedaleko Mníšku u Liberce odhalilo rodinná zpřetrhaná pouta! Sestra a otec holčiček hovoří o úmyslné sebevraždě, její přítel Jaroslav a kolegové z práce se domnívají, že šlo o tragickou událost, ale ne o úmysl. 

K tragické nehodě došlo v pátek kolem půl třetí odpoledne. Na místo vyjely všechny složky IZS a vzlétl i záchranářský vrtulník. Svědci se na místě snažili pomoci raněným ze zdemolovaného seatu, bohužel matka (†44) a jedna z dcer na místě zahynuly. Druhá dcera pak zemřela při převozu do nemocnice. Jedné byly čtyři roky, druhé šest let. Dcera  ženy uveřejnila na facebooku prohlášení, ve kterém naznačuje, že by ze strany její matky mohlo jít o úmysl odejít z tohoto světa a dcery vzít s sebou. S tím ale nesouhlasí ženini blízcí.

Podle Jaroslava, přítele zemřelé ženy, je to, co uvádí dcera Marie, nepravdivé. „Její výpověď je ovlivněná otčímem. Její výpovědi u soudu přispěly k tomu, že soud rozhodl v neprospěch matky, která byla bývalým přítelem terorizována,“ uvedl pro TN.cz.

Dodává, že v posudcích nebylo nic, co by ukazovalo na zemřelou ženu, že by byla labilní. Podle něj ani jedna z mrtvých holčiček ke svému otci nechtěla! Otec před úřady ze začátku strádal, OSPOD byl nakloněn spíš k matce a otce „odmítal“.

Zoufalý otec dětí Martin na facebooku umístil listinu, ve kterém v dopise pro OSPOD píše o chování matky. „Nyní, když vyšla najevo pravda ohledně jednání a chování matky a nastanou jisté změny, opět Vás jsem nucen informovat o zkratovém jednání matky,“ stojí v listině od Martina K. „Mám důvodné obavy, aby matka neublížila dětem, ve snaze ublížit mně tak, jak to dělala v domácnosti, když jsme spolu žili,“ píše se dál ve vyjádření, které údajně rozeslal na několik úřadů, ale žádný účinně nezareagoval.

Labyrint pravdy a lží

Starší dcera Marie měla podle Jaroslava u soudu podat lživé svědectví! „Co se týče sporu o děti, tak se jedná o velice obsáhlý a složitý spis. Nicméně lživé svědectví dcery u soudu napomohlo k odebrání dětí,“ uvedl dál pro TN.cz. Žádá navíc o očištění jejího jména. Je přesvědčený, že by sebevraždu nespáchala.

„Plánovali jsme budoucnost. Chtěli jsme pro holky kupovat postýlky,“ uvedl přítel zemřelé ženy Jaroslav.

Jedna strana tak viní ženu z úmyslné sebevraždy, při které si navíc s sebou vzala dvě malé holčičky. Druhá zas mluví o osudné náhodě. Která strana rodiny bude mít pravdu, zatím není jisté. Policie stále tragickou událost vyšetřuje, a proto se k nehodě dále odmítla vyjádřit.

luklovah ( 28. října 2019 13:36 )

Zlato a co když má pravdu ty retardo.Doložila už dopis který posílal otčím sociálce tak že má pravdu.

dietr ( 28. října 2019 11:27 )

jesliže měla na tachometru 180, tak je to jasná sebevražda a dvojnásobná vražda.

Monikay ( 28. října 2019 10:29 )

to už nikdo nezjistí

sigmae ( 28. října 2019 09:04 )

a pak ty děti chce do péče, aby si s Májou mohli hrát na maminku a na tatínka ? Dcerunka je pěkná ludra,

tomik007 ( 28. října 2019 02:51 )

Pokud jiz pred nejakou dobou pisemne upozornovali na to ze vyhrozuje sebevrazdou - tak neni co resit sudruhovia...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání