Pátek 7. května 2021
Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství
Oblačno, déšť 12°C

Školačka (†10) vypadla z pouťové atrakce: Zemřela před očima rodiny

16. října 2019
18:17

Hailey McMullenová (†10) byla veselá páťačka, která žila v newjerseyském městě Deefield Township se svými rodiči a dvěma sourozenci. Bohužel se všichni společně vydali na pouť, kde v neděli odpoledne došlo k obrovské tragédii. Dívenka si chtěla vyzkoušet jednu z místních atrakcí, ale vypadla z ní před očima své rodiny.

Atrakce se skládala z rotujících částí, kam se může posadit až 12 lidí. Bohužel se něco pokazilo a dívenka po spuštění vypadla. Z místa byla letecky transportována vrtulníkem do nemocnice, ale bylo již pozdě. Zdravotníci ji mohli už jen prohlásit za mrtvou.

Na kolika karnevalech jsme všichni byli? Nebohá dívenka. Je to děsná tragédie,“ řekl guvernér New Jersey Phil Murphy podle britského Daily Mailu. „Slova nedokážou vyjádřit naše pocity. Vyjadřujeme rodině a milovaným naše nejhlubší sympatie. Prosíme, myslete na ně také,“ uvedli provozovatelé poutě.

Osudná atrakce

Statní policie New Jersey vyšetřuje případ desetileté dívky, která utrpěla smrtelná zranění poté, co vypadla z atrakce na Festivalu úrody ve městě Deerfield Township,“ oznámila policie. Atrakci provozovala jiná společnost než pouť. Jaký byl její technický stav, není zatím jasné. Po dívce nyní truchlí příbuzní i kamarádi.

tomik007 ( 16. října 2019 19:24 )

SEFREDAKTOR BLESKU pozvolna uzavira kohout hovezim ctenarzum...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání