Nejhorší pedofil v dějinách byl nalezen ve své cele mrtvý! Zneužil 200 dětí, šlo o pomstu?

Autor: VaB, ČTK - 
14. října 2019
16:32

Během osmi let zneužil na 200 dětí, za což si měl odpykat doživotí. »Nejhorší pedofil v dějinách«, jak mu média přezdívala, byl však nalezen ve své cele mrtvý. Richarda Hucklea (†33) patrně někdo ubodal.

Brit Richard Huckle (†33) se v devatenácti letech vydal do Malajsie. Tam začal pracovat jako křesťanský učitel, čímž získal přístup ke stovkám dětí. Před britským soudem se přiznal, že v letech 2006 až 2014 systematicky zneužíval děti ve věku od šesti měsíců do dvanácti let. 

Média v Británii o něm mluví jako o nejhorším pedofilovi v dějinách země, dokonce údajně napsal manuál pro další podobné zvrhlíky. Zatčen byl až v roce 2014 na londýnském letišti, když přiletěl domů na Vánoce. Policie u něj při tom našla přes 20 tisíc množství fotografií a videí, na kterých je vyfocený on sám, jak zneužívá děti. Nevybíral si jen jedno pohlaví, zneužíval jak dívky, tak i chlapce. Server BBC uvedl, že mezi jeho nejoblíbenější oběti patřila batolata. Nejmladší oběť měla mít šest měsíců.

Huckle byl obviněn v 91 případech, ale vyšetřovatelé soudí, že obětí bylo mnohem více. Vedl si totiž na počítači jakési skóre, do nějž zapisoval případy zneužití, a na něm je uvedeno 191 chlapců a dívek. 

Pedofilové a chudoba: Průvodce pro milovníky dětí. Tak se jmenoval manuál pro pedofily, který údajně sám napsal. Tento manuál měl vyjít na takzvaném dark webu. Laicky řečeno v internetovém podsvětí. U návodu ale neskončil. Kriminalisté u něj našli také knihu s názvem „Kniha pedobodu“. Tady měl Huckle popisovat své zrůdnosti a sexuální praktiky.

V neděli byl ale Huckle nalezen ve své celé mrtvý. Pode webu Independent měl být ubodán vyrobeným nožem. Ve vězení si odpykával 22 doživotních trestů za zneužití dětí. Policie smrt vyšetřuje jako podezřelé úmrtí. 

cesky_novinar ( 14. října 2019 18:05 )

má image české piKRYSY …to bude zřejmě její příbuzzerant

horaIysa ( 14. října 2019 17:18 )

Souhlas, jen bych jedno slovo negoval. "Nepěkně".

Monikay ( 14. října 2019 16:58 )

možná mu měli dopřát si to doživotí pěkně odsedět

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud