Dva mladíci na hřbitově vykopali mrtvolu a souložili s ní: Hrob také vykradli! říká policie

Ženu se již zachránit nepodařilo (Ilustrační foto).  (Autor: Reprofoto TV Globo G1)
Autor: yks - 
7. října 2019
22:36

Policie zatkla dvojici mladíků z Filipín. Podezřívá je z vyloupení hrobu a sexuálního zneužití těla Isabely Bastasové (†84), jejíž hrob údajně tímto nechutným způsobem znesvětili. 

Chudák filipínská babička, hlavně její příbuzní! Sotva na sklonku září pohřbili ve městě Davao svou milovanou příbuznou, Isabelu Bastasovou (†84), museli se vyrovnávat s odporným zločinem dvou všehoschopných mladíků! O šokujícím případu informoval britský Daily Mail.

Podle filipínské policie prý den po pohřbu dorazili na hřbitov v Davau dva náctiletí výrostci. Těm nestačilo ženin hrob jen vykrást, ale dopustili se na mrtvém těle ohavného zvěrstva. 

Na všechno přišli Isabelini příbuzní, když zamířili na hrob své babičky a zjistili, že rakev někdo násilně otevřel a vyraboval. Z rakve koukaly ven jen stařenčiny nohy. Pohled do truhly byl ještě děsivější, mrtvá měla odhalené genitálie a podle rodiny její vagina nesla jasné známky sexuálního útoku.

Plukovník místní policie Ernesto Castillo řekl: „Zatčení bylo provedeno poté, co nám při vyšetřování přišli na pomoc svědci. Poukázali na jednoho zadrženého, jménem Erwin, a pak na jednoho jeho společníka.“

Oba mladíci obvinění rozhodně popřeli. Poté, co vyšlo najevo, že jsou ještě nezletilí, byli předběžně umístěni do hlídaného zařízení pro mládež.

jebuto ( 8. října 2019 10:05 )

Nekrofilové. Aby do těch ocasů dostali sněť nebo nějakou ošklivou nemoc aby jim upadly. A když neupadnou tak useknout.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud