Policista-nekrofil osahával ňadra mrtvé ženy. Usvědčila ho jeho vlastní kamera

Policista osahával mrtvole ňadra.
Autor: shp - 
5. prosince 2019
21:13

Strážce zákona? Ale kdeže! Tenhle policejní důstojník z Los Angeles není nic jiného než úchylný chlívák. Ve službě totiž osahával ňadra mrtvé ženy, k níž byl přivolán. Z nekrofilního chování ho usvědčila jeho vlastní miniaturní kamera, kterou měl připevněnou na těle. Vše totiž nahrála.

Policista, kterého britský list Daily Mail označil za veterána ve své profesi, byl s kolegou přivolán k případu zemřelé ženy, jejíž tělo bylo nalezeno na veřejnosti. Důstojníkův kolega se v jednu chvíli vrátil do auta, aby něco přinesl.

Úchylný policista si vypnul kameru na těle a začal ženu osahávat. Jenže netušil, že kamery, které mají losangeleští policisté připevněny k uniformám, natáčejí ještě dvě minuty poté, co jsou vypnuty. To se mu stalo osudným.

Záznam viděli nadřízení

Záznam si totiž při rutinní prohlídce prohlédli nadřízení a nestačili se divit. „Okamžitě jsme zahájili administrativní vyšetřování poté, co jsme se o incidentu dozvěděli,“ řekl LA Times vrchní policejní mluvčí Josh Rubenstein.

Mluvčí Ochranné ligy policie Los Angeles dodal: „Pokud jsou tato obvinění pravdivá, tak je chování předvedené důstojníkem nejenom špatné, ale extrémně znepokojující. Toto chování nemá u policie co dělat.

Policista byl suspendován

Dotyčný policista chmaták byl dočasně suspendován a očekává se, že dostane výpověď. Veřejnost ani pozůstalí ženy se ale jeho identitu nejspíš nikdy nedozví. Nebohá zemřelá. Ani po smrti neměla klid.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud