Uřezávám mužům hlavy a s jejich mrtvolami mám sex, říká nájemná vražedkyně

Autor: shp - 
14. července 2016
10:05

Je drobného vzrůstu a vypadá roztomile. Zdání ale klame. Někdejší alkoholička a feťačka Juana (28) z Mexika má za sebou již kariéru prostitutky. Nebezpečnou profesi vyměnila ale za ještě nebezpečnější a odpornější. Stala se nájemnou vražedkyní kartelu Zetas. Z toho, co dělá se svými oběťmi, se zvedá žaludek.

Už jako malá jsem byla rebelka, poté jsem se stala drogově závislou alkoholičkou,“ přiznala bez okolků Juana. Již v patnácti letech otěhotněla s mužem, kterému bylo o 20 let více. Pak se nakonec dala na dráhu organizovaného zločinu.

Nejdřív začala pracovat pro gang jako tzv. »halconeo«, špionka, která dává pozor na policisty a armádní hlídky. Jakmile je spatří, musí dát gangsterům včas vědět, aby se mohli zdekovat. „Na pozici jsem musela stát osm hodin,“ pokračuje Juana.

Kdyby svoji roli nezvládla a neinformovala je včas, čekal by ji krutý trest. Týden by byla svázaná a k jídlu by dostávala jenom jedno taco denně. Už tehdy přicházela do styku s násilnostmi toho nejhrubšího kalibru, ze kterých jí bylo úzko.

Na vlastní oči viděla, jak gangsteři rozmlátili muži hlavu palcátem. „Pamatuji si, jak jsem z toho byla smutná. Nechtěla jsem takhle skončit,“ vzpomíná. Jenže jak šel čas, začala si Juana zvykat na krvavé násilnosti, nakonec v nich našla dokonce perverzní zalíbení.

Časem se stala nájemnou vražedkyní kartelu, které ostatní začali říkat »Maličká« – kvůli jejímu malému vzrůstu. Libovat si začala v mrzačení i zabíjení. Dokonce ji začala vzrušovat krev a její pití. To ale není zdaleka všechno. Juana je pořádně úchylná.

Začala jsem být z krve nadšená, roztírala jsem ji po sobě. Koupala jsem se v ní, a dokonce ji pila z oběti, dokud byla ještě teplá,“ pokračuje Juana. Byť se z toho dělá normálnímu člověku špatně, pořád nejde o to nejhorší, co »Maličká« udělala.

Jejím nejstrašlivějším a nejvíce úchylným zážitkem je dekapitace oběti. S bezhlavou mrtvolou pak měla Juana prý sex, načež se ukájela i s její brutálně oddělenou hlavou. Uf, to je už silné kafe. Tuhle gangsterku byste na návštěvě Mexika potkat nechtěli.

maledivy2016 ( 17. července 2016 19:15 )

Šikovná holka!

rentierskej ( 15. července 2016 20:29 )

u každého oběšeného erekce proběhne...

odetka ( 14. července 2016 18:57 )

 neverim

jir-ka ( 14. července 2016 18:35 )

blbá kráva .

flesch2z ( 14. července 2016 18:19 )

Ale fuj blesku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít