Spanilá jízda za maminku Nikol, co se oběsila na sluchátkách: Dramatická nehoda narušila pietu

Aktualizováno -
16. 9. 2019
11:11
Autor: DH, VaB - 
16. 9. 2019
06:00

Milovala rychlou jízdu, tuning a auta. Bohužel, mladá maminka Nikol (†23) zemřela, když se na začátku září s největší pravděpodobností oběsila údajně na sluchátkách. Její přátelé na památku uspořádali spanilou jízdu Prahou a během soboty se jí účastnily desítky nadšenců do tuningu. Jako každá podobná akce se ale ani tato neobešla bez problémů.

Milovníci aut a přátelé mladé maminky Nikol (†23) uspořádali sraz u pražské vodní nádrže Džbán a sešlo se jich tu dost. Podle informací Blesku asi 300 těch, kterým na Nikol záleželo a považovali ji za svoji kamarádku. Ze Džbánu pak všichni svými auty vyrazili Prahou směrem na Černý Most. V tunelu Blanka ale nastaly komplikace.

Jak řekl Blesku očitý svědek události, kolona vozů jela tunelem pomalu, přibližně 25-30 km/h, auta troubila a jejich řidiči vytáčeli motory do červených čísel. To se ale příliš nelíbilo jednomu z motorkářů, který ke skupině nepatřil a chtěl kolonu předjet. Při kličkování mezi pomalu jedoucími auty zavadil o audi, což ho podle svědků rozhodilo, následně bokem trefil černobílé BMW a nakonec naboural do bílé škodovky, která jeho jízdě vystavila definitivní stopku. Stalo se to přitom na výjezdu z tunelu v pražské Troji.

„Odplazil se po čtyřech ze silnice, pak přijela sanitka a odvezla ho,“ řekl Blesku majitel jednoho z nabouraných automobilů. Motocyklista měl prý naražená žebra a podezření na zlomeninu nohy.  

Jízda se vydařila

I přes malé problémy se podle zúčastněných spanilá jízda za zesnulou Nikol vydařila. Pořadatelům přálo počasí a sešlo se i dost těch, kteří chtěli mladé mamince vyjádřit úctu. „Tahle akce byl jednoznačně nejsilnější zážitek v mém dosavadním životě,“ napsal jeden z účastníků na Facebooku. „Tak jsme se s tebou dnes rozloučili. Byla jsi super slečna, mamča a vášnivá autíčkářka,“ dodala další kamarádka Nikol.

Podivná sebevražda

Nikol zemřela na posledního srpna. Policie má za to, že spáchala sebevraždu. Podle informací médií se údajně oběsila na kabelu od sluchátek. Nikol měla malého synka, ale za její smrtí stojí podle přátel spory s jejím přítelem, který ji měl podle mnohých bít. Pikantní je, že on sám přiznal hádku s Nikol krátce před tím, než zemřela. Pár se prý dostal do sporu a muž měl z pokoje svojí partnerky odejít. Když se vrátil, mladá žena byla podle jeho slov na posteli a kolem krku měla kabel. V obličeji byla celá modrá. Záchranáři už jí pak nemohli pomoci.

majojo ( 16. září 2019 12:26 )

A kde byli ti skvělí kamarádi, když jí přítel ubližoval? Nic neviděli, nic neslyšelio a teď budou pořádat roztodivné tryzny a podávat trestní oznámení?
Trošku mi to připomíná jednoho českého buditele, o kterém se dodnes zpívá: Spi Havlíčku v svém hrobečku, národ zpívá ti pěknou písničku.... I valčík se na to zatančit dá. Když byl živý a pronásledovaný, nepomohl nikdo.

bizon_pepa ( 16. září 2019 11:58 )

To vis, byla to super mamča. Zřejmě nejdriv napojila kindra nez si to hodila. Mozna si byla udelat i dalsi otresnou kerku.

zaka ( 16. září 2019 08:28 )

několik debilů se rozhodlo exhibovat nazvou to spanilou jízdou a brzdí provoz pomalou jízdou která je podle vyhlášky zakázaná.

ruchof ( 16. září 2019 08:11 )

V předchozích článcích byla v pokoji své sestřenice, ne ve svém pokoji. Toxikologie vyšla doufám negativně.

Paul Katzchen ( 16. září 2019 06:52 )

Tak v předchozích článcích seděla na židli a najednou ležela na posteli. Teda ta se naběhala než se jí,respektive jemu to povedlo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud