Mladá maminka Nikol spáchala sebevraždu: Oběsila se na sluchátkách, prozradila příbuzná

Autor: dce - 
12. 9. 2019
17:52

Nikol (†23) zemřela náhle na konci srpna. Pro její rodinu a kamarády byla její smrt velkou ranou. Mladá maminka údajně spáchala sebevraždu - podle policie se na její smrti nikdo další nepodílel. Jedna z příbuzných prozradila, že se Nikol oběsila na sluchátkách!

Malého syna po sobě nechala Nikol z Brandýsa nad Labem. Před téměř dvěma týdny se rozhodla dobrovolně odejít z tohoto světa, aspoň tak to vidí policie. "Měli jsme oznámeno úmrtí ženy. Byla nařízena pitva, aby se zjistil způsob smrti. S největší pravděpodobností si žena vzala život sama," řekla bez dalších podrobností serveru TN.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Smrt Nikol tvrdě zasáhla všechny její blízké včetně kamarádů z okruhu milovníků rychlých aut. Ti se pro ni také rozhodli uspořádat spanilou jízdu, která se má konat v sobotu. Mimo jiné také založili transparentní účet na pomoc osiřelému dítěti.

Sociální sítě zaplavily smutné příspěvky, ve kterých lidé na milovanou mladou ženu vzpomínají. Mnoho z nich se ale také přelo o příčině její smrti. Jen málokdo totiž skutečně věří závěrům policie.

Podle jedné příbuzné se ale Nikol skutečně zabila - měla se oběsit. "Na sluchátkách u mě v pokoji," vysvětlila podle TN.cz. "Ještě jsem ji viděla 2 hodiny předtím se smát. Nikdo tohle nečekal."

"Tohle muselo být z minuty na minutu, v nějakém hodně vážném afektu, kdy byla na úplném dně," píše kamarádka. "Nejde mi do hlavy, proč tohle všechno. Měla jsi toho v plánu moc, ale tohle určitě ne... Teď už Ti jen přeju, ať se tam, kde jsi teď, máš líp a hlavně ať už máš konečně klid, který si zasloužíš!" smutní Kateřina. "Sama jsi měla v srdci neskutečnou bolest, a přes to jsi pomáhala ostatním... Proč nikdo nepomohl tobě? Proč to došlo až tak daleko. Tolik lidí vědělo o tvém trápení...," ptá se Mája.

marianskelazne ( 14. září 2019 07:05 )

ladik 2015 - naprosty souhlas, kerky ji tedy nepridaly...deprese aj. nelze podcenovat

xeen ( 13. září 2019 09:41 )

Je nutné zjistit model těch sluchátek a zakázat je směrnicí EU, když jsou tak nebezpečná!
Takhle se to přece dneska řeší nebo ne?

prazanda1- ( 13. září 2019 07:03 )

Kráva mohla šlapánim vydelat miliony jako já...

ladik2015 ( 13. září 2019 07:01 )

Pěkná byla ale ty kérky ji docel dost zhyzdily . Proč mají pěkné holky tendence nechat se počmárat tímhle nesmazatelným nesmyslem.

peyotl ( 13. září 2019 05:55 )

Prý s tím vrakem neprošla STK

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud