Holčička (13 měs.) vypadla za jízdy z auta! Rodiče to zjistili až za 50 kilometrů

Autor: rc - 
12. 9. 2019
08:04

Šokující záběry vznikly v indickém státě Kérala. Na videu je vidět, jak za jízdy z auta padá teprve třináctiměsíční holčička! Rodiče si chybějícího dítěte všimli až poté, co dorazili domů.

Indická rodina se vracela v neděli večer domů ze státu Tamilnádu, kde navštívila chrám Palani Murugan. Ujeli kolem sto kilometrů, když matka Sathjabhama, která držela v náručí holčičku Rohithu, začala být unavená. Rodina projížděla zrovna národním parkem Rajamala, který leží na hranicích se státem Kérala, když došlo k neštěstí.

Matka holčičky i přítomní příbuzní usnuli a třináctiměsíční dívenka nedopatřením vypadla z auta! Hrozivý pád zachytila pouliční kamera. Nikdo z příbuzných si pak navíc ani nevšiml, že holčička není v autě. Rodina to zjistila až po padesáti kilometrech, kdy zaparkovali před domem.

Rohitha naštěstí při pádu utrpěla jen lehká zranění. Dívka měla velké štěstí, že v divočině přežila. Tamní rezervace je totiž plná divokých zvířat, jako třeba psů, leopardů či lišek. Venku navíc bylo pouhých čtrnáct stupňů Celsia. „Plazila se k hraničnímu přechodu, pravděpodobně viděla světlo, bylo kolem deseti hodin večer,“ popsal správce rezervace Lakšmi. „Měla pár tržných ran na čele a byla od krve. Naší pracovníci okamžitě zavolali policii a vzali dítě do nemocnice,“ dodal pro deník Telegraph India. Malá Rohitha je nyní opět v péči rodičů.

Video Holčička (13 měs.) vypadla za jízdy z auta! Rodiče si toho všimli až za 50 km - Reuters - SWNS

hardcorefuture ( 12. září 2019 16:32 )

cikáni

jussuf ( 12. září 2019 10:18 )

Nóó´, keby že v Rusku tak nepoviem ( tam aj trpaslík má 2,5m). Ale v Indii?

pajato73 ( 12. září 2019 08:30 )

to dite, co tam leze, nema 13 mesicu a ta nahravka neni z poulicni kamery. Trese se to, priblizuje obraz a hybe se podle potreby...??? To je nejaka kachna, asi se toho dietete chteli zbavit a jeste si to natocili... takova hloupost! Matka drzi dite na kline a nevnima, ze ji pada? A dvere u auta? Blbost...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud