Při pádu letadla zahynul slavný skladatel (†50), jeho manželka a malá dcerka (†8 měs.): Zřítili se v Alpách

Autor: shp - 
27. 8. 2019
19:42

Obrovská rodinná tragédie se odehrála ve švýcarských Alpách. Slavný britský skladatel Jonathan Goldstein (†50), jeho manželka – saxofonistka Hannah a jejich malé dítě tam zemřeli při pádu letadla poblíž hranic s Itálií, do které směřovali.

Pár se vzal před třemi lety a na počátku roku měl spolu malou Saskii. Smrt je tragicky zastihla v neděli ráno. Na místo dopadu letadla přiletěl záchranný vrtulník ještě v době, kdy se z něj vznášel bílý dým.

Bohužel bylo i tak pozdě. Všichni tři byli mrtví. Sousedka páru Ankita z Velké Británie popsala, jak se o smutné zprávě dozvěděla.

Smrt páru a dítěte potvrdil otec saxofonistky

Snažila jsem se dovolat Hannah a Jonathanovi, ale s jejich telefony se nedalo spojit. Hannah mi dala čísla jejích rodičů v případě nouze, tak jsem zavolala minulou noc tatínkovi,“ řekla webu Mirror.

Řekl mi, že došlo k tragické nehodě a všichni tři zemřeli. Poté si nepamatuji, co se stalo, protože jsem začala plakat. Stále tomu nemohu uvěřit. Minulou noc jsem vůbec nespala,“ dodala.

Naši pracovníci pomáhají příbuzným britské rodiny, která zemřela při nehodě v západním Švýcarsku, a jsou v kontaktu i s místními úřady,“ uvedl mluvčí britského ministerstva zahraničí.

Jonathan spolupracoval na mnoha filmových hudebních doprovodech. Mimo jiných i k snímku Mys hrůzy Martina Scorseseho. Hannah byla uznávaná a vyhledávaná saxofonistka.

Kdo pilotoval letadlo?

Proslavila se také díky hudebnímu festivalu BBC Proms. Oba byli vášniví letci. Kdo z nich malý stroj pilotoval, není jasné. I to je předmětem vyšetřování smutné tragédie, uvedl Daily Mail.

Kokotkamsekouknu ( 28. srpna 2019 12:06 )

No a co? Mají chodit pěšky

liskabystrouska ( 28. srpna 2019 08:03 )

odbornici oba dva

cikrt ( 28. srpna 2019 07:55 )

Neznám a nikdy jsem neslyšel, významem zřejmě nějaký britský Klus.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud