Letuška z pekla: Rodině vyhrožovala mastnou pokutou za dítě, co stálo na sedačce

Autor: shp - 
15. srpna 2019
20:41

S touhle stevardkou byste v letadle nikam letět nechtěli. Tedy alespoň ne, pokud máte malé dítě. Své o tom ví rodina, která cestovala s nízkonákladovými aerolinkami EasyJet z Anglie. Když si malý chlapeček (2) stoupl na sedačku, rozohnila se letuška a začala příbuzným vyhrožovat, že jim napálí pokutu v přepočtu necelé tři tisíce korun za znečištění letadla.

Video  Letuška vyhrožovala rodině, že jí napálí pokutu 3 tisíce za to, že chlapeček stál na sedačce.  - Instagram

Hněv stevardky zachytila na video hvězdička reality show The Apprentice Luisa Zissmanová. Ta byla jejím chováním tak znechucená, že ho sdílela na instagramu. Chlapec se provinil jen tím, že si stoupl před odletem na sedačku a otočil se směrem k příbuzným, kteří seděli za ním, uvedl Daily Mail.

Nedokážete zvládat své dítě, hřměla letuška

Když nedokážete zvládat své dítě a nezastavíte ho, dám vám pokutu 100 liber za znečištění letadla,“ zpražila matku letuška. Rodina neuměla dobře anglicky a komunikace pro ni nebyla snadná. Jediné, čemu bylo dobře rozumět, bylo, když zahlásila slovo „idiotka“ směrem ke stevardce.

Na videu není letuška EasyJet, která zneužívá své pracovní pozice, v nejlepší formě. Jen pro poznámku – značka vyzývající k připoutání pásů ještě nesvítila. Rodina nabyla z Anglie a jejich angličtina byla omezená. Chování letušky bylo mimo a snažila se je zastrašit,“ uvedla Luisa.

Vyjádření EasyJet

Z videa je jasné, že členka posádky byla znepokojena ohledně bezpečí dítěte, takže požádala, aby si buď stouplo na zem, nebo se posadilo na sedadlo. Neúčtujeme zákazníkům poplatky za čištění. Omlouváme se, pokud chování členky posádky způsobilo pohoršení,“ okomentoval incident mluvčí EasyJet.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

thyronx ( 7. ledna 2020 23:35 )

Vážený Blesku, doporučuji vám abyste si přečetli diskuzi pod článkem. Vypadá to že jste šlápli víte do čeho?
Můj příspěvek jsem psal bez přečtení názorů ostatních.
Ten článek má zjevně špatný nadpis. Je na rodičích aby se jejich děti i parchanti chovali slušně. Nikdo na ně není zvědavý.

thyronx ( 7. ledna 2020 23:30 )

Kdyby měl "autor" tohoto článku alespoň nějakí zbytky mozku, věděl by co letící 15-20ti l¨kilové nepřipoutané dítě (nebo zvíře, nebo nezajištěná taška, kabela, ) letící v letadle rychlostí i jen kolem 200km/hod udělá za škody a kolik lidí nejen zraní ale dokáže i zabít.
V letadle to NIKDO krom zkušených vůbec nebere, neřeší, ba je jim to jedno. Přeji aby se to nikomu NIKDY nepřihodilo.

Mastná pokuta v tomto případě je NIC, NULA, POHLAZENÍ. Mohlo to dopadnou mnohem hůř. Blesku se ovšem nedivím, je to jen bulvár a hraje na city.

ostuda ( 28. srpna 2019 00:25 )

mělo by se už povolit parchanta skopnout, nebo nám brzy přerostou přes hlavu

diskutujici ( 16. srpna 2019 08:37 )

V poradku, jeste mu mela jednu vlepit.
Jsem opravdu neskonale stastny, kdyz vidim treba v MHD, jak nastoupi takove ty uvedomele matky s detickami a ty se musi v tech spinavych bagancatach postavit na sedacku. Pak si sednete na to.
Vyliskat a vyhodit ven

europa ( 16. srpna 2019 07:32 )

Podle videa se letuška chovala slušně. Co byla ta rodina zač, je jasné z toho, že jí sprostě nadávali do idiotů. Měli nechat ty lidi vyvést z letadla, když se neumějí chovat, nemají nárok. Ať jdou někam do pralesa, a ne mezi lidi. Pakáž.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud