Policistka (24) skočila do řeky pro batole (†11 měs.). Bylo už pozdě

Autor: tva - 
15. 9. 2019
06:47

Hrdinským činem se snažila zachránit britská policistka 11mesíční dítě shozené do řeky Irwell v okolí Manchesteru. Batole shodil do řeky jeho otec. Ve snaze chlapce jménem Zakari zachránit skočila Jessica Voiels (24) přímo do řeky. Později o svém zážitku referovala na twitteru. Informuje o tom britský server Daily Mail.

Nešťastnou událost potvrdila i matka chlapce Julie McCormick. Jakmile se policistka z hlášení dozvěděla o dítěti v košíku, který plaval v řece, okamžitě po svém příjezdu na místo činu skočila do řeky. Kvůli kalné vodě jej však měla potíže nalézt.

Tělo chlapce poté objevili až přivolaní hasiči. Navzdory snaze záchranářů byl malý chlapec v nemocnici prohlášen za mrtvého. Jeho otec jménem Zak Eko Bennett byl obviněn z vraždy. Na pohřeb chlapce se poté v internetové kampani vybralo přes čtyři tisíce liber.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

xeen ( 15. září 2019 14:44 )

Zak Eko Bennett. Typický to Angličan.
http­s://cd­n.ex­tra.i­e/wp-conten­t/uplo­ads/2­019/09­/12101­143/Em­ma-Blood-Baby-Featura-Image-1068x623.jpg

Zobrazit celou diskusi
Další videa