Z vraždy chlapce (†6) na Benešovsku obvinili matku! Žena se pak pokusila zabít

Matka z Benešovska byla obviněna z vraždy svého šestiletého syna. Na snímku je chlapcova hračka.
Aktualizováno -
12. 8. 2019
06:35
Autor: DH, shp - 
11. 8. 2019
19:26

Policie ve středních Čechách od čtvrtka vyšetřuje vraždu šestiletého dítěte. Toho měla zabít údajně jeho vlastní matka. Žena se pak pokusila neúspěšně o sebevraždu a musela být hospitalizována. 

Od čtvrtka prověřujeme úmrtí dítěte v jednom z rodinných domů na Benešovsku. Případ si na místě převzali krajští kriminalisté, kteří současně nařídili soudní pitvu. Ta prokázala, že na smrti dítěte měla podíl jiná osoba. V této souvislosti již následující den kriminalisté zahájili trestní stíhání ženy, a to pro zvlášť závažný zločin vraždy. Státní zástupce následně podal návrh na vzetí obviněné ženy do vazby,“ řekla Blesku Veronika Čermáková ze středočeské policie. Strážci zákona samozřejmě nemohou potvrdit, že šlo o matku.

Vražda a sebevražda

Podle policejní mluvčí hrozí ženě při prokázání viny trest odnětí svobody na 15 až 20 let. V krajním případě i trest výjimečný. Policie se měla o úmyslech ženy dozvědět pomocí tísňové linky. Na tu se prý dovolala samotná obviněná a dispečerům se přiznala, že už nechce žít. Bohužel tak usoudila i v případě svého šestiletého synka. Za zoufalým činem stojí nejspíše rozvodová bitva o dítě.

Údajně ho měla zabít, schovat do sprchového koutu a následně se sama pokusit o sebevraždu. Tělo mrtvého dítěte našli po příjezdu do rodinného domku policisté, uvedla FTV Prima. Podle informací televize měla být později žena transportována do nemocnice k hospitalizaci, protože měla četná zranění. Ta si pravděpodobně způsobila při pokusu o podřezání svých žil.

Syna nechtěla dát otci, říká soused

Říká se, že měla ta matka nějaký pominutý smysly,“ řekl Primě soused rodiny. Podle něj matka ještě zhruba hodinu před činem hrála se synem za domem fotbal. Otec a matka chlapečka se prý rozváděli. V den vraždy se podle Primy konal soud, který rozhodoval, zda půjde dítě do péče matky či otce. „Víte, jak to chodí. Nechtěla ho dát. Tak to asi bylo: Ani já, ani ty,“ sdělil televizi svůj pohled na věc soused.

HledacPravdy ( 12. srpna 2019 15:14 )

spania ( 12. srpna 2019 12:06 )

Co to je za matku,která dokáže zabít své vlastní dítě... A co to je za rodiče,kteří se nedokáží dohodnout jak to bude s dítětem po rozvodu.A když to nedokáží oni,rozhodl by za ně soud.A ne řešit to tak,že když ho nebude mít ve vlastní péči sama,tak ho nebude mít nikdo.Ten kluk za nic nemohl a měl před sebou celý život.Je to hnus.Každý,kdo se rozvádí a jsou v tom děti,by si měl ujasnit včas,co dál a snažit se nějak dohodnout nebo holt přistoupit na nějaká pravidla.Všechno je lepší,než to řešit takhle.

titan33 ( 12. srpna 2019 11:59 )

no někdy malé děti dovedou potrápit, zlobí tak dostanou výc***u přes zadek, těžko lze posoudit nějakou mámu co jí k tomu vedlo zabít svoje dítě místo se raději vrhnou na sebe a ďítě nechat žít..

verka1 ( 12. srpna 2019 09:53 )

Kdo je otec dítěte u Janakove chce vědět veřejnost a vězeňská služba mlčí.

dobraduse ( 12. srpna 2019 09:42 )

JEN JESTLI ONA NETÝRALA MANŽELA......tady se ozývají proti otcům jen samé pipky.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud