První slova partnerky „Viktoriána Kulkise“ (†36): Ležel na zemi a ten h***l do něj bušil

Aktualizováno -
11. 8. 2019
21:41
Autor: DH - 
10. 8. 2019
19:59

Hospodská hádka, potyčka a pak už jen křik, pláč a boj o život. V podobném duchu se údajně nesla čtvrteční noc v jedné z kutnohorských hospod, před kterou byl při bitce smrtelně zraněn fanoušek fotbalové Viktorie Plzeň Vít K. (†36).  Co přesně se v restauračním zařízení stalo, popsala přítelkyně zabitého.

Partnerka Víta „Kulkise“ K. (†36) se o tom, co se v restauračním zařízení v kutnohorské Husově ulici stalo, rozpovídala pro FTV Prima. Podle ní celý tragický incident odstartovalo hospodské pošťuchování po prohraném fotbalovém zápase Viktorie Plzeň, který pár s ostatními fanoušky sledoval. „Bohužel ani ne rvačka. Spíš slovní výměna názorů. Bylo to vše moc rychlé,“ řekla.

Jak už ale víme, k neštěstí věrného fanouška „Viktoriánů“, nezůstalo jen u slov. „Pak se najednou sebrali a šli ven, já vyběhla hned za nimi, během pár vteřin. On už ležel bezvládně na zemi a ten h***l do něj bušil,“ uvedla rozčilená žena Primě. Pro jejího partnera a dvojnásobného otce měla bitka fatální následky. „Předpokládám, že partner upadl a praštil se do hlavy o zem, nebo ho ten druhý strčil,“ přiblížila.

Vít K. byl následně letecky transportován do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, kde během pátku zemřel. Pachatel podle informací FTV Prima z místa činu utekl, ale policie ho brzy dopadla. Případ si převzali krajští kriminalisté a zahájili trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin těžké ublížení na zdraví. Poté byl policejním orgánem podán podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby,“ řekla Blesku policejní mluvčí Veronika Čermáková. V nejbližších hodinách už bude jasné, zda soud návrhu policie vyhoví.

Po kamarádovi a věrném fanouškovi „Viktoriánů“ nyní truchlí jeho nejbližší a i fotbaloví fandové napříč všemi tábory. Svíčka za zesnulého hoří třeba před restauračním zařízením, kde k události došlo, ale i u bran fotbalového stadionu Viktorie Plzeň ve Štruncových sadech. „Byl to srdcař Viktorky. Jezdil i na výjezdy. Je to smutné,“ řekl jeden z fandů FTV Prima.

"Viktorka" uctila památku minutou ticha

Před výkopem nedělního zápasu 5. kola první fotbalové ligy mezi Plzní a Slováckem uctili diváci na stadionu Viktorie ve Štruncových sadech fanouškovu památku minutou ticha. Domácí "kotel" nejvěrnějších příznivců roztáhl choreo s nápisem "Odpočívej v pokoji", které doprovodil černými kartony. Před stadionem vzniklo pietní místo, kam fanoušci nosí svíčky a květiny. Městem předtím proběhl pochod za zabitého "Viktoriána." 

wp2t ( 12. srpna 2019 10:51 )

Za tuhle otázku mu nadáváš? Ty budeš tvrdý nebo spíš natvrdlý multikulti ovce-soudruh. To už se lidi ani nesměj zeptat svými slovy?

Jan Brandis ( 12. srpna 2019 08:40 )

Se z těch cikánů nepppossserrrte 😂🤣😂

Taurus70 ( 12. srpna 2019 07:55 )

Na jeho vek vypadal opravdu jako nesvepravny blb💩💩

Juras1 ( 12. srpna 2019 06:42 )

Fouk.si, ty jsi b.l.b.e.j. jen už podle nicku. Já bych ty tvoje "kluky" z Vitkova, postavil ke zdi a rovnou postřílel, d.e.m.e.n.t.e.

wp2t ( 11. srpna 2019 18:57 )

To je ten případ jak rodiče nejdřív vynášeli z toho baráku, do kterého se ještě ke všemu nabourali, to kradené zboží a chudáka holku tam nechali ohořet.

A starýmu Kurdrikovi(otcovi) odpustil Klaus trest za krádeže, jenže ten se do tý basy stejně dostal, protože přestože dostali za Natálku nějaký peníze, tak kradl dál bo asi myslel, že to má odpuštěný všechno i do budoucna. A doma u Natálky se ukáže akorát když tam přijdou novináři bo cejtí, že by z toho zas mohlo něco kápnout.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud