„Ahoj lidi. Po nějakou dobu jsem byla offline a je mi moc líto, že jste kvůli mně měli strach. Potřebovala jsem si prostě jenom odpočinout od negativity a načerpat pozitivitu mimo sociální sítě. V blízké době toho s vámi budu sdílet víc," napsala mladá brunetka na svůj Instagram. Její sociální sítě totiž zaplavily komentáře strachujících se fanoušků, kteří se báli, jestli se jí něco nestalo a nejednalo se tak o její navždy poslední příspěvek. A také spousta komentářů vyjadřujících upřímnou soustrast od těch, kteří jednoduše předpokládali, že vyzáblá dívka zemřela.

Eugenia Cooneyová má na kanálu YouTube téměř milion a půl sledujících, kteří hltají každé její slovo. Jinak tomu není ani na ostatních sociálních sítích. Na Instagramu třeba ovlivňuje dalších půl milionu fanoušků. To ale nedá spát příznivcům dobrého jídla, pěkné postavy a hlavně zdraví!

Eugenia je totiž na kost vyzáblá a svým vlivem by mohla negativně ovlivnit mladé a křehké dívky. Že by ale měla problém s příjmem potravy, tedy anorexii, ale ona zásadně odmítá. Nepřipouští si, že by někdo mohl chtít vypadat jako ona!

Nemyslím si, že by chtěl někdo vypadat jako já. Každý ať je originál a je sám sebou. Lidé by neměli chtít vypadat jako někdo jiný," svěřila se v jednom ze svých videí.

U její poslední fotografie, na které pózuje v růžovém overalu se zipy, se to zděšenými komentáři jenom hemží. „Jak je ku*va možné, že takový účet ještě nikdo z Instagramu nezablokoval, mi hlava nebere. V takovémhle stádiu je to úplná zvrácenost," napsal jeden znepokojený uživatel. 

„Tohle je fakt děsivé! Nikdy o nikom nemluvím špatně, ale tohle je prostě moc! Když to vidím, jdu si dát tak deset cheeseburgerů, nechceš se ke mně připojit? Vypadáš, že bys to potřebovala," rozčiloval se další.

Bohužel se mezi diskutující najdou i tací, kteří nemocnou youtuberku obdivují. „Eugenio, jsem tak ráda, že jsi zpátky, moc ti to sluší! Vypadáš teď tak skvěle, wow! Prostě předstírej, že ty negativní komentáře jsou jen chyba v systému," píše na její profil náhodná dívka.
Téměř všichni se ale shodují na jednom. Měla by vyhledat pomoc! A to rychle... „Jsi ve fázi, kdy i když něco sníš, může tě to zabít, protože tvoje tělo nebude vůbec vědět, jak to zpracovat. A ze své zkušenosti vím, že takhle hubenou se prostě přes noc nestaneš. Musíš se jít léčit. Na nic nečekej, hned! Než bude pozdě," sumarizuje myšlení většiny zdravých lidí jeden z uživatelů. 
VIDEO: Staré trápení Elišky Bučkové: Jak to má s anorexií? Proč jí koukají kosti?
Video
délka: 01:07.27

Staré trápení Elišky Bučkové: Jak to má s anorexií? Proč jí koukají kosti? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
45 fotografií