Vdaná učitelka ze ZŠ byla odsouzena k 5 letům vězení za orál s žačkou (15)

Autor: shp - 
8. září 2019
21:06

Je provdaná za hasiče, ale statný požárník jejím touhám nestačil. Někdejší učitelka ze základní školy v New Jersey byla odsouzena k pěti letům vězení za to, že své bývalé žačce (tehdy 15) prováděla orální sex. Lauren Coyleová-Mitchellová (36) má nyní z ostudy kabát a nad tím, co provedla, může zpytovat svědomí v base. Času na to bude mít dost.

Jak uvedl web New York Post, učitelka měla mezi 1. říjnem 2014 a 15. červnem 2015 minimálně jednou orální sex s dívkou ve svém domově. Pravděpodobně však vícekrát. Někdejší kantorka základní školy byla zatčena na konci románku poté, co si jeden z jejích kolegů ve škole všiml nevhodného chování mezi ní a dívkou.

K obviněním se nakonec přiznala

Tragická obvinění padla na mou hlavu. Nejsou pravdivá a moje jméno bude očištěno,“ hlásala Coyleová-Mitchellová krátce po obžalobě. Toto stanovisko jí ale nevydrželo. Nakonec se letos v lednu přiznala k obviněním včetně sexuálního útoku na nezletilou osobu a ohrožení mravní výchovy dítěte.

Došlo k tomu v soudní síni, zatímco její výpověď přímo na místě sledoval zdrcený choť. Podle zmíněného portálu byla odsouzena na pět let ve vězení a za dobré chování nemůže být propuštěna dříve než za 4 roky a 3 měsíce. Kromě toho se musí nechat registrovat jako sexuální násilnice a být celý zbytek života pod dohledem úřadů.

Učitelkou již nikdy nebude

Na kariéru učitelky tak může zapomenout. Stejně jako na jakékoliv jiné zaměstnání ve veřejné správě. Výslovně má zakázáno jakkoliv kontaktovat oběť, kterou zneužila. Policisté totiž našli v mobilech dívky nemravné zprávy, ve kterých jí nazývala jako svého mazlíka na hraní. Inu, snad v base vychladne.

Schlafenberg ( 11. září 2019 11:38 )

Orál s 15 ? A co je na tom jako špatného ?

pijuchcanky ( 9. září 2019 13:48 )

máš pravdu kámo, a já o tom k.urva něco vim

mrdlafka ( 9. září 2019 12:51 )

srknout si z patnáctileté undičky trochu moku je spíš léčivá záležitost, nechápu proč amíci dělaj kolem takové záležitosti veletoče, když jejich muslimové a také indové, píchaj svoje holky už od dvanácti,

soresnakunde ( 9. září 2019 10:22 )

tohle je normální u zvířat že si oblizují pohlavní orgány, ale u lidí? se nedivím že společnost je tak dementně vygumovaná. chtělo by to nějakou očistu a tuhle zvrhlou chátru vyhladit z povrchu zemského.

pajato73 ( 9. září 2019 08:21 )

od kdy maji cikani spoluzaky?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud