Chlípná učitelka (25) opila a zmanipulovala studenta, aby s ní měl sex

Učitelka se přišla sama udat na policii kvůli poměru se svým žákem.
Autor: shp - 
18. 6. 2019
20:45

Tato pěkná mladá žena se jmenuje Alexis Mercedes Bobergová (25), ale pěkně se rozhodně nezachovala. Alespoň zpytovala své černé svědomí a v americkém Baltimoru se sama udala na policii. Bobergová totiž jako učitelka na střední škole svedla jednoho ze svých studentů.

Se studentem si ve škole vyměnili telefonní čísla a poté to už jelo. Scházeli se potají, popíjeli a pak se oddávali sexuálním hrátkám. Učitelka se přiznala, že žákovi alkohol sháněla a podávala mu ho.

Alkohol pili na veřejnosti

Policie Bobergovou obvinila ze dvou sexuálních přestupků a taktéž z popíjení alkoholu na veřejnosti. Za její chování jí hrozí až rok ve vězení a také nelichotivá nálepka registrovaného sexuálního násilníka.

Během posledních 20 dní byl můj syn zmanipulován do sexuálního vztahu s touto učitelkou,“ uvedla chlapcova matka podle britského listu Daily Mail. Než proběhne soud, dostala Bobergová několik zákazů.

Nesmí se přiblížit ke studentovi ani jeho matce

Nesmí se přibližovat ke studentovi ani k jeho matce. Policie už prohledala byt učitelky, kde našla důkazy o jejím poměru se studentem. Zakázanému ovoci je prostě někdy lepší se vyhnout obloukem.

HledacPravdy ( 20. června 2019 05:14 )

No, opíjet ho snad nemusela, ne?

Jan Brandis ( 19. června 2019 08:01 )

To by byl rasizmus.

AntonioZeseruti ( 19. června 2019 02:14 )

F tom Unytéd States se ale dějou vjecy,vono se dycki řýkalo,že f Úeslandu je prej blaze a fu**ckynk se provozuje i na podlaze.

poky-f ( 18. června 2019 23:14 )

O tomto může být diskuse , ale o tom Africkém praseti , které dnes znásilnilo dívku v Terezíně , ani muk !!!

bre-burda ( 18. června 2019 22:43 )

Matinka dělá ze synka hodného mazánka ve stylu:"To by náš Kája nikdy neudělal ..."

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud