Pornoučitelka z Pardubic zase učí, její intimní fotku měl jeden z žáků vylepenou doma

Autor: dce - 
22. června 2018
10:49

Učitelka z Pardubic, která se na sociálních sítích pochlubila fotografií, na níž jí manžel provádí orální sex, je zpět za katedrou. Přestože její jednání pohoršilo snad všechny rodiče dětí z místní základní školy, žena opět učí a výpověď, kterou dostala, podle všeho neplatí.

Nucená dovolená pro učitelku základní školy z Pardubic je u konce. Žena, kterou proslavila intimní fotografie na sociálních sítích, je podle serveru TN.cz opět v práci. Jak jsme již informovali v květnu, žena sice dostala výpověď, tu ale odmítla a nastoupila na dovolenou.

Školní rok ale zakončí za katedrou, ačkoliv se to řediteli a mnoha rodičům vůbec nelíbí. Určitě to poškodilo jméno školy, uškodilo to všem zaměstnancům, kteří dobře pracují,“ uvedl ředitel školy František Němec. Právě rodiče na aféru upozornili – jeden ze žáků si osudnou fotografii totiž prý vylepil doma na stěnu pokojíčku!

Učitelka se za celou aférou necítila zpočátku zodpovědná – fotografie prý není reálným zobrazením orálního sexu, šlo jen o recesi na 1. máje, kterou na internetu sdílel její manžel. Hledí na to z vlastního pohledu sebekriticky. Měla si dávat větší pozor na to, co se kam dostává. V tomto smyslu to pro ni bylo velké poučení,“ uvedl právní zástupce učitelky Jan Poláček.

paralenka ( 23. června 2018 07:24 )

Opravuji: mámu tří dětí.Bohužel jsem se k tomu nachomýtla, když jsem šla na poštu. ***https://www.lidovky.cz/soud-zastavil-stihani-namestka-vlacha-kvuli-tragicke-nehode-plv-/zpravy-do mov.aspx?c=A120925_151247_ln_domov_kim***

paralenka ( 23. června 2018 07:18 )

No vidíte, já jsem zase nechtěla, aby v radě města zůstal zastupitel, co zabil na přechodu pro chodce mámu dvou dětí! A jak to dopadlo? Holky dostaly peníze jako odškodnění, pán zůstal až do konce funkčního období v radě! Tahle fakt udělala blbost, nicméně je zřejmě mladá a neuvědomuje si, že recese se nekoná, pokud poškozuje vážnost profese. Pár roků zpět byla jedna na jižní Moravě dokonce natáčena studentem z učňáku při sexu s jeho kamarádem. To už bylo hodně drsné. Tahle původně tvrdila, že tu fotku vyvěsil manžel, pravdu nezná nikdo z nás. Naučila jsem se nesoudit lidi, protože nemohu tušit, co se v budoucnu semele třeba ve vlastní rodině. Píšete NECHUTNÉ, ale pro mě je třeba nechutné to, když slyším na sídláků řvát matky na své děti takové výrazy, že jsou zde nepublikovatelné. To už není úlet, ale vada osobnosti a neschopnost vychovávat děti!

animka ( 22. června 2018 17:00 )

Opravdu bych nechtěla, aby tahle učitelka vychovávala moje dítě. Disgusting!!

crush ( 22. června 2018 14:27 )

Prečo by nemohla zasa učiť???

paralenka ( 22. června 2018 14:02 )

Proč zrovna učitelé musí být vzorem, když těmi vzory dnes nejsou ani mnozí rodiče, o zákonodárcích či zastupitelích nemluvě? Pořád ono socialistické nazírání na tuhle profesi - buďte vzory a nadšeně pracujte za plat nižší, než mají ostatní vysokoškoláci! Jenže učitelé jsou lidé stejní jako ostatní, s chybami i nectnostmi. Tahle sice trochu zblbla, ale dnešní dítka neznají tabu, tohle je určitě moc nezaskočilo . Co se děje v lavicích, by mnozí rodiče neodhadli. Když jsem začínala, taky si žáčci nehonili při hodině "nádobí v kalhotách" a neposílali mobilem fotky "své výbavy", takže jsem se coby zaskakující vysloužilec měla co učit, nikoliv že bych jen učila. .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud