Nestydatá učitelka z Pardubic: Za fotku orálního sexu na sociálních sítích dostala padáka

Nestydatá učitelka z Pardubic: Za fotku orálního sexu na sociálních sítích dostala padáka (ilustrační foto).  (Autor: shutterstock)
Autor: dce - 
23. května 2018
18:12

Fotkou ze svého intimního života si dost zavařila učitelka jedné ze základních škol v Pardubicích. Na Instagramu zveřejnila obrázek orálního sexu s partnerem a rázem byla ze školy vyhozena. Na svou obranu si najala právníky.

Celou věc začala po stížnostech řešit Česká školní inspekce. „Sedmnáctého května jsme obdrželi stížnost na nevhodné chování jedné z třídních učitelek v průběhu výuky a také na její aktivitu na sociálních sítích,“ řekl serveru iDnes.cz náměstek ústředního školního inspektora Ondřej Andrys.

Podle všeho učitelka na Instagramu zveřejnila fotografii, na které jí její partner provádí orální sex. „Muž noří hlavu do jejího poodhaleného klína, přičemž ona fotí na mobil odraz této scény v zrcadle,“ popisuje iDnes.cz.

Krom toho měla učitelka zastrašovat žáky tím, že půjdou na policii na výslech, a údajně se celkově během hodin chovala nevhodně. Ředitel školy se k věci odmítl vyjádřit, pouze potvrdil, že se učitelka obrátila na právníky – dostala totiž ke konci školního roku výpověď.

Majklen ( 19. prosince 2019 14:38 )

Jojo, viděl jsem to zde http­://jen­porno­.cz/ta­g/sex-ve-skole/

Celkem sen každého puberťáka

an.manchester ( 24. května 2018 00:14 )

no je videt jak je ucitelka hloupa, takoveto fotky muze mit v soukromi ale ne asi na socialnich sitich, kdyz uci deti, prece jen nejakou moralku trochu by mit mela...., jinak me to osobne nevadi, co si kdo dela, pokud tim neskodi ostatnim lidem..

FrantaSvacina ( 23. května 2018 23:41 )

Se ucej nooo

nicnezpravda ( 23. května 2018 23:41 )

fuj dej si bábu gregorku spíš..než tohle

nicnezpravda ( 23. května 2018 23:36 )

bez mezery ve slově mobil.. úchylák..koptík..jeb..l ju vlastně ji je..e dodnes bu..zík

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud