Blonďatá učitelka (25) posílala žákovi (15) videa, jak masturbuje. Vyhodili ji ze školy

Autor: shp - 
23. března 2019
20:52

Texaská středoškolská učitelka Kelsie Koepke (25) je stále mladá a krásná. V hlavě to ale v pořádku mít nebude. Matka malého dítěte totiž brutálně ujela, když přes Snapchat posílala patnáctiletému žákovi videa, jak masturbuje a k tomu také spoustu hanbatých fotek.

Koepke byla začtena za mravní ohrožování nezletilého. Napráskal ji totiž kamarád chlapce, kterému nemravná videa a fotky posílala. Poté, co skončila ve vazební věznici, byla blonďatá učitelka propuštěna na kauci ve výši v přepočtu 315 tisíc korun.

O svou práci na Střední škole Paetow však přišla. Vyhodili ji za nevhodné chování a mravní ohrožování studentů. Ona se hájila, že si na Snapchatu, který k posílání videí a fotek používala, spletla profily a vše chtěla poslat někomu, koho poznala na seznamovací aplikaci.

Ve škole jí ale neuvěřili. Koepke se přitom snažila přesvědčit svůj objekt touhy, ať si videa neukládá, jenže chlapec neuposlechl. S hochem se seznámila v roce 2007 a dala mu svůj profil Momma K, aby si mohli dál psát. Kdyby to neudělal, nemusela by si zničit kariéru a život.

liskabystrouska ( 24. března 2019 11:37 )

vypada naspulena jako terina kozina v base u pakosu

Desterz ( 24. března 2019 10:32 )

Vymyšlené...? Jak se říká hezky česky, nesuď dne před večerem, resp. novodobě nesuď news před UTFG.

Dobrak2019 ( 24. března 2019 09:01 )

To jen já musel mít třídní úču tlustou, zakomplexovanou prťavou, starou, škaredou sádelnici! Co byh za to dal mít tuhle.

starypes ( 24. března 2019 07:47 )

Takové vymyšlené příběhy se v Blesku objevují pravidelně rok co rok. Vždycky jde ale o učitelky z Ameriky, což se nedá tak lehce ověřit. A puberťáci a úchylové v diskuzi se tetelí blahem. A Aničky Dlaňové se můžou strhat.

europa ( 24. března 2019 07:31 )

No, z toho bonzáka se mi chce blejt Závistivej zamindrákovanej ubožák. Doufám, že s ním teď ve škole nikdo ani nepromluví. Úča je pěkná baba, ale asi bude drobet jednoduchá, když posílá takový videa a fotky. To ji nenapadlo, že to takhle skončí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud