Pondělí 2. srpna 2021
Svátek slaví Gustav, zítra Miluše
Zataženo, bouřka 20°C

Nevyžádaná hodina sexuální výchovy: Učitel masturboval za katedrou

Středoškolský učitel žákům poskytl nevyžádanou lekci sexuální výchovy.
Středoškolský učitel žákům poskytl nevyžádanou lekci sexuální výchovy.  (Autor: Fairfield Police, Profimedia.cz)
Autor: chal - 
10. ledna 2019
11:56

Vedení střední školy v americkém Cinncinati v úterý dostalo stížnost studentů na učitele. Vyučující Tracey Abraham (41) měl totiž masturbovat při hodině. Ještě počátkem 21. století by to asi byl spor „tvrzení proti tvrzení“, jenže v době chytrých telefonů s foťáky žák předložil dobrý důkaz. 

Hodiny Traceyho Abrahama, který učil na střední škole ve městě Cincinnati v Ohiu, musely být opravdu vzrušující. Jeden z žáků totiž učitele nachytal při masturbaci.

Abraham v úterý studentům zadal samostatnou práci a dlouhou chvíli si rozhodl zkrátit poněkud nezvyklým způsobem. Místo opravování testů učitel za katedrou rozepnul poklopec a začal si dělat dobře.

K jeho smůle ho při masturbaci natočil jeden ze studentů na telefon. „Co to děláte?“ zeptal se žák a onanistovi bylo v tu ránu jasné, že má pořádný průšvih. Studenti ho totiž za nevhodné chování napráskali na ředitelství školy, odkud se nadržený čtyřicátník musel okamžitě pakovat.

Učitele se zastal jeho otec. „Tracey s tímhle problém nikdy neměl,“ sdělil Rick Abraham listu Cincinnati Enquirer. „Nemyslím si, že se skutečně stalo, jako co to vypadalo,“ dodal na obranu syna. Policisté na nadrženého učitele vznesli obvinění z veřejného pohoršení.

Vedení školy sice nadrženého učitele vyhodilo a zakázalo mu vstup do budovy, zároveň ale sdělilo, že si na bývalého zaměstnance dosud nikdo ze studentů nestěžoval. Ředitel školy prý nevěří, že by Abraham měl styk s některým ze žáků. O případu roztouženého učitele rozhodne soud 15. ledna.

ivoadler ( 10. ledna 2019 12:51 )

Občas se dívám na Sex ve městě. A tak vím, že masturbace je v Americe zcela normální. Každá z hlavních protagonistek má svého robertka a s jeho využíváním se nijak netají. Masturbace není hřích (nebo je, velebný pane?), ale spíše bych dal přednost hlubokému soukromí.

jaarek ( 10. ledna 2019 12:33 )

co se v te americe jeste stane?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání