Vrah z Rychnova zasáhl moderátora Krause: Drsné nadávky, opovržení a znechucení!

Autor: DH - 
17. července 2019
14:37

Nebyl prý kamarád s žádným vrahem! Televizní moderátor a známá tvář z pořadu Top Star Tomáš Kraus (43) na svém facebookovém účtu ostře reagoval na fotografie, na nichž pózuje vedle Miloslava D. (49) z Rychnova nad Kněžnou. Podle jeho slov nebyl střelec, který podle všeho chladnokrevně zavraždil svoji manželku Helenu (†47), jeho kamarádem ani známým. Ba naopak. „Doufám, že dostaneš spravedlivý trest,“ vzkázal mu mimo jiné.

Jindy přátelsky působícího oblíbeného moderátora Tomáše Krausevytočily snímky, které se objevily na internetu. Na nich je zvěčněn s novinářem Miloslavem D. z Rychnova nad Kněžnou, který je nyní ve vazební věznici a čelí obvinění z chladnokrevné vraždy své manželky. Kraus proto musel podle svých slov uvést skutečnost na pravou míru.

„Tuhle odpornou bestii bez jakéhokoliv svědomí jsem potkával na společných presstripech. Byl mi od začátku nepříjemný svou vlezlostí a snahou se za každou cenu přátelit,“ napsal moderátor na facebook. Když jenom pomyslím, že byl v mé blízkosti a já ho jako kolegu (to je šílený napsat, po tom všem) respektoval, všechno se ve mně svírá,“ přiznal Kraus.

Podle moderátora pořadu Top Star nebyl rozhodně s Miloslavem D. žádným kamarádem. Potkával ho jen při pracovních příležitostech. I přes to se ho ale osobně dotklo to, co jeho kolega provedl ženě a milované mamince jejich třech společných dětí.

 „Ty sr***, za to, co jsi udělal (ty nejsi chlap, ale zamindrákovaná lůza, která kvůli svému nízkému sebevědomí, sobectví a nedospělosti nezvládla rozchod s milující ženou a to, že tě tvoje vlastní děti nenávidí za všechno to, co s tebou ony i jejich máma zažívaly za peklo), doufám, že dostaneš spravedlivý trest,“ napsal rozčílený Kraus. „Takový jako ty zaslouží stejný konec, jaký druhému způsobil,“ dodal na závěr a projevil hlubokou soustrast pozůstalým.

Smutná a hrozivá událost otřásla východočeským Rychnovem nad Kněžnou ve čtvrtek 11. července večer. Tamní novinář Miloslav D. se měl sejít v jedné ze zdejších restaurací se svojí manželkou Helenou, která se s ním hodlala dohodnout na rozvodu. Bohužel muž vytáhl legálně drženou zbraň a přímo u stolu svoji choť zastřelil. Pak na sebe sám nechal zavolat policii. Po páru zůstaly tři děti – Dominika, Nikol a Patrik. Muž měl celou rodinu dlouhodobě psychicky trýznit.

safinka59 ( 18. července 2019 16:32 )

...Kraus ? Ten v televizi prezentuje, jak má vypadat vyšňupaný moderátor !

panzer88 ( 18. července 2019 13:38 )

tak tenhle ultraksindl by zasloužil trest smrti,kterej bohužel Venda Flaška v deliriu zrušil...

illenne ( 18. července 2019 10:12 )

latecia Vy sama musíte být nejspíše zamindrákovaná osoba. Takový hnusný příspěvek k článku o psychopatovi, který týral svou rodinu, ženu, děti dokáže napsat jen hlupák pod anonymním nickem. Vy sama musíte být neskutečně vychcaná a možná vás nemá nikdo rád. Asi proto, jaký jste nepříjemný člověk, protože slušný člověk toto nenapíše!

oxygene.p ( 18. července 2019 09:47 )

co to je za moderátora? toho kašpara neznám. asi nějaká bezvýznamná loutka , který si říká moderátor. tady je vidět , že se opravdu do showbyznysu na.se.re každá bezvýznamná nula.

Jan Brandis ( 18. července 2019 08:24 )

Jóó tenhle Kraus. Tak to se omlouvám, o něm nevím nic. Já myslel že píšete o rypákoj.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud