První slova otce zesnulé Rotschildovy dědičky (†15): Milionář se zhroutil, prosí Boha o zázrak

Autor: DH - 
12. července 2019
10:42

Milionář a jeden ze členů slavné britské rodiny aristokratů Ben Goldsmith se poprvé na svých svých sociálních sítí vyjádřil ke smrti patnáctileté dcery. Iris Annabel se v pondělí zabila při jízdě na čtyřkolce.

Finančník Ben Goldsmith svoji vůbec první reakci na smrt dcery sdílel na twitteru. A z jeho slov téměř mrazí, náhlá tragédie ho srazila na kolena.

„Drahý Bože, prosím tě, mohl bys mi vrátit moji nádhernou, brilantní, laskavou, malou holčičku. Bože, prosím,“ napsal úspěšný muž a milovník životního prostředí. Sám ale uznal, že jsou jeho modlitby bohužel zbytečné. „I když to ale neuděláš, prosím, dej mi na ni extra speciální pozor."

Na konci krátkého sdělení pak Goldsmith ještě připojil pár dojemných slov. „Moc ji miluju a jsem na ni neuvěřitelně pyšný. Bolí mě to tak, že to ani nemohu popsat,“ dodal zdrcený otec, který měl dceru s bývalou manželkou a členkou slavné rodiny Kate Rothschildovou. Ta zůstala po incidentu pochopitelně stejně zničená jako Goldsmith. 

Na patnáctiletou Iris Annabel nyní vzpomínají i blízcí přátelé. Její náhlá smrt na rodinné farmě při jízdě na čtyřkolce zkrátka zaskočila každého. „Byla krásná, okouzlující, inteligentní, ten nejmilejší člověk, jakého můžete potkat. Všichni v rodině ji zbožňovali. Zdědila otcův šarm, po mámě měla bohémské charisma,“ popsal dívku rodinný přítel pro Daily Mail.

Iris Annabel Goldsmithová byla nejmladší dědičkou neuvěřitelného bohatství rodiny Rothschildových a rovněž nejmladší dcerou svých rodičů. Po havárii na čtyřkolce ještě do rodinného sídla stihli přihlížející zavolat sanitku, ta jí ale nemohla pomoci. „Zavolali nás v pondělí v 15:15 k dopravní nehodě. Poslali jsme vrtulník, sanitku, tým intenzivní péče a dva další záchranáře,“ popsala médiím mluvčí záchranky. Policie nyní smrt vyšetřuje jako podezřelou.

liskabystrouska ( 13. července 2019 08:30 )

ViktorOchlupin to je blb tatik boh neexistuje jinak by se ji nic nestalo a ta mala ro..z.t@zen@ m...r.c.h@ je fuc.. ma plno prachu tak bude mit honosny f u n us

tryskomys ( 12. července 2019 18:40 )

Myslím,že tato rodina je na hony vzdálená od Evropy,tak trochu úcty,není to přece žádná migrantka,ale normální dívka.

la.ma ( 12. července 2019 17:18 )

těší nás, žes to oznámila
máš ještě nějakou takovou zajímavou zprávu? o tvém blití tedy víme, což takhle o tvé stolici?

betosst ( 12. července 2019 16:54 )

Kursové sázky - Tenis, spolehlivé informace
www.ne­tese­.blog­spot­.cz

balcarova3 ( 12. července 2019 16:00 )

je mi z těch komentů tady - a hlavně z autorů na blití... odešlo dítě!! co kdyby se toto stalo Vám... ubožáci!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud