Dědička (†15) miliardářského impéria Rothschildů se zabila! Měla nehodu na čtyřkolce

Autor: Martin Valeš - 
11. 7. 2019
10:56

V jejích žilách kolovala krev dvou slavných dynastií boháčů – Rothschildů a Goldsmithů. Z miliard svých předků však Iris Annabel Goldsmithová (†15) nic nezdědí.

Zatím není jasné, co přesně se na rodinné farmě stalo. Ví se jen, že tam Iris trávila prázdniny a na poli měla nehodu na terénní čtyřkolce. „Zavolali nás v pondělí v 15:15 k dopravní nehodě,“ sdělil mluvčí záchranné služby. „Poslali jsme sanitku, vrtulník, tým intenzivní péče a dva další záchranáře.“ Jejich úsilí bylo marné, dívka brzy zemřela. „Její smrt nevyšetřujeme jako podezřelou,“ dodal mluvčí policie.

Miláček rodiny

Iris platila za vzornou studentku internátní dívčí školy, oblíbenou mezi spolužáky i kantory. „Byla krásná, okouzlující, inteligentní, ten nejmilejší člověk, jakého můžete potkat,“ popisuje ji pro list Daily Mail rodinný přítel. „Všichni v rodině ji zbožňovali. Zdědila otcův šarm, po mámě měla bohémské charisma.

Jejím otcem je Ben Goldsmith (38), finančník, ekolog a poradce na ministerstvu životního prostředí. Máma Kate Emma Rothschildová (37) pracuje v hudebním průmyslu. Ač jsou obě rodiny židovské, brali se v anglikánském kostele. Manželství však vydrželo jen devět let, rozvedli se roku 2012 po Katině aféře s americkým rapperem. Vedle Iris mají ještě dva syny.

Víte, že...

Obě rodiny pocházejí z Německa. Goldsmithové si původní jméno Goldschmidt poangličtili v 19. století. Bankéřský a uhlobaronský klan Rothschildů zanechal výrazné stopy i na Ostravsku, kde působil až do druhé světové války.

liskabystrouska ( 12. července 2019 06:25 )

vida jak si vzdycky zili chudinky ..starypes bylo to i v Zatci na docesne

Administrator ( 12. července 2019 01:56 )

Mrtvej žiďák=dobrej žiďák.

junkiexl ( 12. července 2019 01:56 )

To je jina kava, nez muzatice Vivi Buresu. Skoda tak mlade a krasne holky.

Tele_vize ( 11. července 2019 18:43 )

Smrt je můj miláček! Spravedlivá ke všem stejně a bez rozdílu! Tak to má být. Smutné ale osudu neporučíš Nevím proč by se to mělo bohačum vyhýbat, naopak!

Tele_vize ( 11. července 2019 18:39 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud