Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Dědička (†15) miliardářského impéria Rothschildů se zabila! Měla nehodu na čtyřkolce

Autor: Martin Valeš - 
11. července 2019
10:56

V jejích žilách kolovala krev dvou slavných dynastií boháčů – Rothschildů a Goldsmithů. Z miliard svých předků však Iris Annabel Goldsmithová (†15) nic nezdědí.

Zatím není jasné, co přesně se na rodinné farmě stalo. Ví se jen, že tam Iris trávila prázdniny a na poli měla nehodu na terénní čtyřkolce. „Zavolali nás v pondělí v 15:15 k dopravní nehodě,“ sdělil mluvčí záchranné služby. „Poslali jsme sanitku, vrtulník, tým intenzivní péče a dva další záchranáře.“ Jejich úsilí bylo marné, dívka brzy zemřela. „Její smrt nevyšetřujeme jako podezřelou,“ dodal mluvčí policie.

Miláček rodiny

Iris platila za vzornou studentku internátní dívčí školy, oblíbenou mezi spolužáky i kantory. „Byla krásná, okouzlující, inteligentní, ten nejmilejší člověk, jakého můžete potkat,“ popisuje ji pro list Daily Mail rodinný přítel. „Všichni v rodině ji zbožňovali. Zdědila otcův šarm, po mámě měla bohémské charisma.

Jejím otcem je Ben Goldsmith (38), finančník, ekolog a poradce na ministerstvu životního prostředí. Máma Kate Emma Rothschildová (37) pracuje v hudebním průmyslu. Ač jsou obě rodiny židovské, brali se v anglikánském kostele. Manželství však vydrželo jen devět let, rozvedli se roku 2012 po Katině aféře s americkým rapperem. Vedle Iris mají ještě dva syny.

Víte, že...

Obě rodiny pocházejí z Německa. Goldsmithové si původní jméno Goldschmidt poangličtili v 19. století. Bankéřský a uhlobaronský klan Rothschildů zanechal výrazné stopy i na Ostravsku, kde působil až do druhé světové války.

Tele_vize ( 11. července 2019 18:43 )

Smrt je můj miláček! Spravedlivá ke všem stejně a bez rozdílu! Tak to má být. Smutné ale osudu neporučíš Nevím proč by se to mělo bohačum vyhýbat, naopak!

Tele_vize ( 11. července 2019 18:39 )

Steinar_Division_SD ( 11. července 2019 18:07 )

Super!! Das ist der wunderbare Nachricht!! konecne tahle bestialni sebranka, ktera je ztelesnenim samotneho dabla, dostala tvrdou ranu. Vsechen majetek nakradli z valek vc. 1. a 2. svetove a z utrpeni miliard lidi (podle nich tzv. gojimu). Ted az se slezou na jeji pompezni funus a budou pekne pohromade, by chtelo, aby treba nejaky dustojnik z ruske ponorky jim tam poslal nejakou "pozornost". Bud zdechnou oni nebo cela nase planeta kvuli nim skonci v zaru 3. svetoveho termonuklearniho armagedonu!! A to jenom proto, ze tyhle "vyvolene" zrudy jeste podle nich neovladli celou planetu. Pro ilustraci se staci podivat na situaci kolem Iranu. Staci jedina provokace ze strany usaku a show will go on!!?

online ( 11. července 2019 16:05 )

Dědiců je ještě spousta, na odúmrť to zatím nevypadá, ale pro jistotu bych všem nakoupil čtyřkolky.

vemenozmojistary ( 11. července 2019 14:00 )

Ještě tě se nikomu dalšímu nic nestalo 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání