Narozeninové překvapení pro Terezu: Boty, oblečení i tajný dar od ctitele

Autor: DH - 
19. 5. 2019
05:01

Velmi nešťastné období prožívá Češka Tereza Hlůšková (23), která strávila již své druhé narozeniny za mřížemi pákistánského vězení. Plakala a s nikým nemluvila. Důvod k radosti ale přece jen měla. Ctitel Shoaib Nazai jí po kolegovi poslal dary. Tereza si je ale nepřevzala.

Podle zdroje Blesku poslal Nazai Tereze dárky k narozeninám po svém spolupracovníkovi Ramzanovi. Ta se však ani neobtěžovala Pákistánce potkat. Přitom se měla na co těšit.

„Šlo o nějaké pákistánské oblečení, taky boty,“ popsal Blesku samotný Shoaib Nazai. Také uvedl, že v balíčku byla ještě třetí věc. Dle jeho slov se jednalo o velké překvapení, které by nerad prozrazoval do médií. Bohužel, prozatím se k jeho velké lásce nedostalo.

„S Ramzanem se nepotkala, protože se necítila dobře. A navíc Ramzana neznala,“ řekl Terezin ctitel Blesku. Toho Češka doposud odmítla již několikrát, když se ji ve vězení pokoušel kontaktovat. Už na svobodě ji navíc požádal o ruku, a to i přes fakt, že má doma ženu. Ta mu však prý lásku k pašeračce schvaluje. Příště tak za Terezou půjde s dárkem přímo on.

„Příště se za ní vydám do Koh Lakhpat sám a doufám, že mě bude konečně chtít vidět,“ netajil svoje plány Pákistánec. Tereze by tak mohl alespoň zpříjemnit pobyt za mřížemi drsného kriminálu, kam ji na 8 let a osm měsíců k tomu poslal zdejší soud. Tereza se proti rozsudku odvolala, stejně jako prokurátor. Navíc podala žádost o propuštění na kauci. Češka v Pákistánu sedí za pašování devíti kilogramů heroinu přes hranice. Už tomu je více než rok, kdy ji zde celníci zadrželi.

Pohybovenadany ( 19. května 2019 19:20 )

Terezko , hlavně nezahálej, piš tu knihu . Prosím Tě , a ten kufr jsi nesla v levé nebo pravé ruce , to potřebujeme kvůli té soše . Abysme nedopadli jak ten ostravský “plácala” se Špinarovou.

padouch236 ( 19. května 2019 16:08 )

Až se tato *** všem dozorcům a bachařům, co ji zprzňují omrzí, tak ji odhodí jak špinavý hadr...

vvalsidal ( 19. května 2019 14:36 )

Jen si tam tu p.ču nechte nechceme ji tady natož ji ještě živit !!! Má co chtěla ,chtěla zbohatnout ? Bylo ji na.ráno ,ještě byla chycena,brečí,skučí no tak to jsou jen následky...není pro ni politování!!!!

dajka123 ( 19. května 2019 12:00 )

Ano má žaludek na víc kunčaftů 😱, tak proč by se její frnda měla spojit jen jako x-tá manželka nějakého pošahaného pakoškého právníka. 🤣

joldh ( 19. května 2019 11:10 )

A to si tedy myslím, že nebude! K odvolání dojde, to je jasné, podle mě to na osmičce nezůstane!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud