Simona v kokainovém ráji: Terezina kamarádka zavítala na luxusní ostrov v Karibiku

Autor: dce - 
9. dubna 2019
05:01

Daňový ráj, drogová velmoc, domov mafie. Právě tak titulovala média v minulosti Arubu – ostrov v Karibiku, který je dnes známý hlavně jako luxusní dovolenková destinace s bílými písečnými plážemi obklopenými palmami. A možná proto nemůže chybět v „portfoliu“ Simony H. (24), kamarádky známé české pašeračky Terezy (22). Ta si odpykává přísný trest za pašování drog v pákistánském vězení. A Simona? Ta si zatím užívá koktejlů a krmení exotické zvěře.

Fotky z Aruby by na svých sociálních sítích asi chtěl mít každý nadšenec do cestování za luxusem. Azurové moře, bílé písečné pláže, přepychové hotely a jedinečné zážitky. Jenže ostrov v Karibiku má také ne zrovna zářivou minulost. Na přelomu 80. a 90. let zde 60 % majetku vlastnila mafie. Kvůli tomu bylo dokonce zrušeno plánované osamostatnění ostrova od Nizozemí v roce 1996.

Aruba se také dlouhé roky potýkala s ohromnou drogovou kriminalitou. Ačkoliv dnes je situace zde jiná, podobně jako jinde v Karibiku či jižní Americe, i zde policie problémy s drogami řeší často. Například loni v září zde zadrželi loď s 900 kilogramy kokainu! Na letišti probíhají přísné kontroly zavazadel i samotných cestujících. Mnozí turisté popisují otřesné zážitky, kdy jim místní dealeři přímo na ulici vnucovali drogy.

A právě do takového ráje zavítala i Simona H., kamarádka Terezy Hlůškové, kterou celníci zadrželi loni v lednu na pákistánském letišti s kufrem plným heroinu. Za pašování drog byla Tereza před nedávnem odsouzena na osm let do vězení. Její tehdy tak velká kamarádka si tou dobou užívala v Miami. A odtud se i se svou novou přítelkyní, která se shodou náhod také jmenuje Tereza, přesunula rovnou do Karibiku.

Na Arubě si obě pořádně užívají – v luxusním resortu soukromého ostrova, kde cena za jednu noc začíná na osmi tisících korunách, krmí plameňáky, u těch nejkrásnějších pláží jezdí na motorových skútrech a popíjejí drinky jako o život. Dvě mladé blondýnky si prostě užívají, ať to stojí, co chce. O tom ostatně svědčí i snímky z předchozích dovolených včetně Dubaje nebo Ibizy.

Josef Haney ( 26. dubna 2019 20:59 )

Opravdu luxusní ***, při představě, že jí píchá kde kdo a navíc špinavý pakinstánci, hm tak kdo naní může vlíst tfujtajbl😱🤑 Navíc práskla Terezu, *** jedna🔫

222email222 ( 9. dubna 2019 18:43 )

Kam se člověk koukne v bulváru všude jen ku rvy

radi ( 9. dubna 2019 16:10 )

Pro AHel....nevim, proc to skocilo dolu pod vsechny🤔🤔

radi ( 9. dubna 2019 16:07 )

"Ustrihnuta" kridla nemaji...maji zastrihnute peri tzv letajici peri na kridlech. Je to bezbolestne, striha se to i papouskum. Peri dorusta jako vlasy nebo nehty, chlupy atd. Jedno je ale jasne, ze ten maly privatne vlastneny Renaissance ostrov, na kterem se nachazi 5 hvezd. hotel Renaissance je tam timto zpusobem drzi rukojmi, aby nemigrovali jinam. Listek totiz stoji $100.00 a pristup pouze clunem.

tarzanzroduopic ( 9. dubna 2019 15:46 )

Nějaký má už ten zadek celulitidový, takhle si luxusní prostitutku nepředstvuju ;-)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud