Neděle 14. srpna 2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana
Oblačno, déšť 26°C

Tereza myslí v Pákistánu na vdavky: Ve vězení ji navštívil známý zpěvák!

Autor: dce - 
6. února 2019
05:01

Ačkoliv Terezin případ u soudu v Pákistánu už delší dobu doslova stagnuje, mladá Češka si dělá velké naděje. Poté, co ji ve vězení navštívil známý místní zpěvák, našemu reportérovi prozradila, že se chce po propuštění co nejdřív vdávat.

Terezu H. (22) chytili láhaurští celníci na letišti s kufrem plným drog - konkrétně u sebe měla 8,5 kilogramu heroinu. A od té doby sedí Tereza ve vazbě, kterou čas od času vymění za soudní síň, kde se každý týden řeší její případ. Už dlouho jí soudci, kterých se vystřídalo hned několik, slibují rozsudek, zatím ale k žádnému nedošlo.

Tereza ale podle všeho stále věří, že ji soud propustí bez trestu - celou dobu také sama tvrdí, že je nevinná, a obvinění z pašování zcela odmítá. Reálně jí jako cizince, která pašovala méně než 10 kilogramů drog, hrozí do deseti let v místním vězení.

Náš reportér Terezu v pondělí navštívil ve vazbě a krátce s ní pohovořil. Setkali se v návštěvní místnosti, kde vězně a veřejnost od sebe dělí železné mříže. Židlí je tu pomálu, většina lidí stojí. S Terezou v místnosti, která je asi 4 x 6 metrů velká, zde byla i další obžalovaná žena.

Češka na sobě měla černé kalhoty a červeno-černou puntíkatou halenku. Vše doplňoval černý šál a chlupaté bačkory, které nosí už od loňského zadržení. Nechyběly jí ani sluneční brýle.

Tereza prý reportérovi řekla, že Pákistánci jsou moc hodní a milí lidé. „Minulé pondělí mě tu navštívil pákistánský zpěvák Farhan Ali Waris, prý tu měl nějakou práci. Přišel za mnou a popovídal si se mnou o mém případu,“ prozradila Češka.

To ale nebylo všechno, s čím se novináři svěřila. „Řekla, že až bude volná, brzy se vdá,“ uvedl reportér. Tereza mu neprozradila jméno svého vyvoleného. „Vdám se za někoho krásného,“ řekla tajemně.

la.ma ( 6. února 2019 19:12 )

ti nedojde kam? přece Blesk jim za ty pindy platí, tak vymýšlí storky celý dny zdeptaná babička, zoufalej otecko, majitel půjčovny "modelek" atd.- všichni dávají intervjů za obolus

dobry-cIovek ( 6. února 2019 19:09 )

Klapity-klap, klapity-klap: pro rozhoďnožku pašeračku Terezu přijíždí princ na bílém koni

sukin-sa-vracia ( 6. února 2019 19:08 )

By mě zajímalo kam Blesk na tyhle poměrně delikátní zprávy chodí. ....

ProtiZeman ( 6. února 2019 17:50 )

Není zač, pomohla Dajka nebo kdo , ale na pozvání zapomeň. Jsem si skálopevně jistý, že bychom si nerozuměli. A to je nejen u skleničky dost důležité.

ProtiZeman ( 6. února 2019 17:47 )

Zase dneska perlíš, ale chýše je top

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání