Nejvyšší trest pro Terezu! Zničila by tisíce životů: Pákistánský žalobce přitvrdil

Autor: DH - 
19. února 2019
15:00

Po pondělní obsáhlé závěrečné řeči státního zástupce v úterý opět před soudem stanula Češka Tereza H. (22). Žalobce ji tentokrát obvinil, že se pašováním drog pokusila poškodit dobrou reputaci Pákistánu ve světě. Požaduje pro ni proto nejvyšší trest!

V pákistánském Láhauru padla poslední slova z úst státního zástupce a pro Terezu to nevypadá nejlépe. Během úterního slyšení, které podle informací Blesku trvalo zhruba hodinu, dokončil svoji kompletní argumentaci k jejímu případu. „Všichni svědci potvrdili, že je Tereza kriminálnice,“ uvedl mimo jiné.

Prokurátor dokonce na soud naléhal. Tereza prý musí do vězení, protože chtěla drogami zničit tisíce životů jiných lidí. Její počínání je podle něj velký zločin. Pákistánská republika prý drogy nikdy neschvalovala.

„Chtěla zničit reputaci naší země,“ uzavřel svoji řeč státní zástupce. Pro Terezu nemá slitování. Požaduje pro ni nejvyšší možný trest, tedy 10 let odnětí svobody.  

Češka, která je v Pákistánu zadržována od ledna 2018 za pašování devíti kilogramů heroinu ve svém kufru, se při odchodu od soudu nechala slyšet, že prokurátor lže. „Jsem nevinná,“ dušovala se. Nakonec ale odešla s úsměvem. Prý věří svému právníkovi. Další stání se má konat 21. února a zazní při něm závěrečná řeč jejího obhájce.

Video: Tereza odchází od soudu (2. 2. 2019)

Video Tereza odchází od soudu. - Blesk

prazanda1 ( 21. února 2019 11:10 )

O tobě si myslím, že už díky tvým výrokům ohledně mého escortu s dětmi, už jsi v hledáčku policie. Já oproti tobě ty vilny prisprostly úchylacku žijí slušně. Asi budeš brzy předvolany. 👌

punisherr ( 20. února 2019 22:18 )

👍👍👏to je přesné 🍻🍻

punisherr ( 20. února 2019 22:15 )

😂😂nejvyšší trest je v Pakistanu za pašování drog 10 let??? to mě zklamali👎

prazanda1 ( 20. února 2019 18:09 )

Ano Zeman je ostuda👍

prazanda1 ( 20. února 2019 17:56 )

Mám ještě dvě stangle Uheraku Pick🤗😉

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud