Rodiče misionáře zavražděného domorodci: Může si za to sám! Odpouštíme jim

Autor: Štěpán Šimůnek - 
26. listopadu 2018
12:44

Indická policie obvinila členy kmene Sentinelců z vraždy amerického misionáře Johna Allena Chaua (†27), jeho rodina však apeluje, ať je nechá být. Za smrt si prý může sám.

Domorodci prokláli Chaua šípy, když ve snaze obrátit je na křesťanství dorazil na jejich ostrov Severní Sentinel. Přestože toto místo leží v ochranné zóně a indické zákony cestu na něj přísně zakazují, obvinila tamní policie neupřesněný počet Sentinelců z jeho vraždy.

Odpustili jim

Vyvolala tím logicky i etický problém, jímž rozdělila společnost. Vždyť dosud držela nad civilizací nedotčeným kmenem ochrannou ruku, teď se však rozhodla do jeho života zásadně zasáhnout. Na stranu Sentinelců se, možná překvapivě, postavila i Chauova máma Lynda. „Těm, kteří jsou obviněni z vraždy našeho syna, odpouštíme. Žádáme, aby členové kmene nebyli za Johnovu smrt stíháni. Věděl, do jakého rizika vstupuje, na ostrov odjel z vlastní svobodné vůle. Za to, že už není mezi námi, si může sám,“ uvedla v prohlášení jménem rodiny. Jaký bude další postup indické policie, je ve hvězdách.

Jennifer Johnson ( 26. listopadu 2018 18:11 )

Doporučuji, nejlepší způsob, jak zhubnout = = > www.Takeslim.com

padouch236 ( 26. listopadu 2018 14:54 )

Co se do nich montoval? Komu není rady...

Monikay ( 26. listopadu 2018 14:41 )

To jsou přímo osvícení lidé!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud