Pátek 20. května 2022
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Jasno 25°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Covidová hrůza v Rusku: 895 nakažených zemřelo za jediný den. Nejvíc od začátku pandemie

Autor: ČTK - 
5. října 2021
11:19

V Rusku v pondělí zemřelo 895 pacientů s nemocí covid-19, což je nejvyšší denní počet v této zemi od začátku pandemie. Nakažených za posledních 24 hodin evidují v Rusku 25.110. Informovala o tom ruská média s odvoláním na údaje zveřejněné vládním krizovým štábem.

Neustále stoupající rekordní počty úmrtí spojených s covidem-19 od počátku pandemie evidují v Rusku už několik dní. Předchozí nejvyšší údaj 890 zemřelých zdravotnické úřady zaznamenaly během soboty.

V zemi s přibližně 146 miliony obyvatel se od začátku pandemie nakazilo více než 7,64 milionu lidí, z nichž podle vládního štábu 211 696 nákaze podlehlo.

Video  Muž po prodělání covidu přestal chodit. Ze silného postcovidového syndromu mu pomohly rehabilitace  - Markéta Volfová, Lukáš Červený
Video se připravuje ...

ginkognito ( 5. října 2021 12:09 )

Lidi, nenechte se oblbnout! Víte kolik má Rusko obyvatel? Zase se straší! Prostě lidi nejsou nesmrtelní a jen blázen může věřit, že čím více půjde peněz do zdravotnictví, tím budou všichni zdravější. Kam to vede, je vidět. Současné zdravotnictví neléčí potíže, ale udržuje při životě polomrtvoly. Takhle to přece nemůže jít dál. Nebo si myslíte, že i dnešní mladí budou 30 let v důchodě a každý rok budou mít nárok na lázně zdarma?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa