Koronavirová izolace v luxusu: Blogerský pár štve veřejnost přepychovým sídlem na Bali

Autor: ran - 
31. března 2020
14:29

Britský bloger Jack Morris (29) z Manchesteru si postavil na Bali luxusní sídlo a okázale se v něm fotí se svojí vnadnou přítelkyní Lauren Bullenovou (26). Ta pochází z Austrálie. Oba se poznali přes cestování, oba se živí reklamními příspěvky na svém sledovaném instagramovém účtu a oba si koronavirovou karanténu užívají v luxusu. Lidé je za to nesnášejí! 

Brit a Australanka se potkali v roce 2016 na cestách po světě. Počet sledujících fanoušků každého z nich dávno překročil dva miliony. Pár na sociální síť umísťuje co možná nejfotogeničtější snímky ze svých cest po Indonésii a zbytku světa a za sponzorované příspěvky inkasují tučné příjmy. 

Jak píše britský deník Sun, Morris přijímá za práci jen nabídky nad 3000 dolarů, tedy v přepočtu 75 000 korun. Jednou si dokonce vydělal za dvoudenní natáčení filmu na zakázku v přepočtu přes 870 000 korun! Bullenová přízeň svých fanoušků a sledovatelů dokáže také slušně finančně vytěžit.   

Luxusní vilu s výhledem na moře na jedné straně a poklidnou rozlehlou plantáží na druhé influenceři postavili za jeden rok, když si v roce 2018 za vydělané peníze pořídili rozlehlý pozemek na indonéském ostrově Bali, kde teď plánují trávit nejen karanténu před koronavirem, ale zřejmě i budoucnost po jejím skončení.

Někteří fanoušci jim jejich karanténu dali pěkně „sežrat“. Za ostentativně pojaté fotografie pořízené ve vile se třemi ložnicemi a pěti koupelnami majitelé luxusního obydlí sklízejí velkou kritiku. Vyjádření typu „a co děláte vy, abyste se v karanténě nenudili“ také některé pěkně popudilo.

„Víš, že karanténa může vypadat i hůř?“ píší například lidé do komentářů. „Koukám, že ve světě jsou dost různé úrovně karantény, a ty jsi jen obyčejný nechutný chvástal,“ přidávají další.

Jak se jednou Morris, který se dříve živil jako čistič koberců, vyjádřil v rozhovoru pro deník Daily Mail, celý dům byl navržen hlavně tak, aby se v něm daly dělat pohledné fotografie. Jak vkusně a vhodně se to páru daří, už může posoudit každý sám.   

Markta Fourov ( 1. dubna 2020 11:51 )

A co jim mám závidět já mám karanténu v baráku na zahradě s vířivkou že nemám tropy nevadí
Ale aspoň mám kolem sebe civilizované sousedy a aspoň nějaké zdravotnictví.

OlafKurefsen ( 31. března 2020 23:22 )

Pohádka dvou zbytečných lidí skončí ve chvíli kdy jim ta koronavirem totálně zchudlá šikmooká přemnožená lůza vlítne do baráku. Pak už budou jen fotky tej svázané kurvjeny s opálenými ptáky v hubě a jeho uřízlé hlavy

Greinfild ( 31. března 2020 21:55 )

Tak takový mr.d.ky sledují IDIOTI a ještě jim závidí... aprej blogeři..hhh cestují za prachy dementů kteři je sledují a občas něco vyfotí a kasiruji z reklam

zelvik22 ( 31. března 2020 20:18 )

Já jim teda vůbec nezávidím, on ten koronavirus jednou vlítne i na Bali a v takový díře bez pořádných doktorů to moc romantika nebude až to chytnou. Nejsem zrovna teenagerka, tak nechápu jak se dá žít z toho, že někdo čumí na to jak se válím u bazénu, ale jak se říká na blbejch lidech se dá vydělávat - když jim ta to někdo platí, tak proč by to nedělali

Traxxas ( 31. března 2020 16:51 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud