Pondělí 18. leden 2021
Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka
Oblačno -5°C

Posílejte vánoční fotky svých mazlíčků. Soutěžte s Blesk tlapkami o poukazy od Mall.cz

Autor: Jana Ulrichová, Kateřina Lang - 
17. prosince 2020
06:15

V plném proudu je fotosoutěž o nejhezčí a nejvtipnější snímek s vánoční nebo zimní tématikou, kterou pro své příznivce a jejich čtyřnohé mazlíčky vyhlásily Blesk tlapky. Sešla se jich už více než stovka.

Do soutěže, kterou Blesk tlapky odstartovaly o druhé adventní neděli, a která potrvá až do konce roku, tedy do 31. prosince, přichází nejčastěji fotky psů a koček. Dorazily už ale i vtipné snímky andělské kozy, morčat, králíka na sáních i chameleona usazeného na vánočním stromku. Milé jsou fotky z radovánek ve sněhu, z nichž je vidět, jak si to naši čtyřnozí parťáci venku užívají.

Senior rex beránek z Olomouce, osmiletý Miley zvaný Majlík od Daniela JanebySenior rex beránek z Olomouce, osmiletý Miley zvaný Majlík od Daniela Janeby | čtenáři

Jednoduchá pravidla

Pokud se chcete do soutěže také zapojit, máte ještě spoustu času. Pravidla jsou jednoduchá, vyberte podle vašeho názoru nejpovedenější fotku, pouze jednu, a pošlete ji na e-mailovou adresu tlapky@cncenter.cz, do předmětu napište heslo Vánoční soutěžPřipojte stručný popisek, kde by mělo být minimálně jméno zvířete, rasa a jeho věk, nezapomeňte uvést i kontakt na vás.

Pište jen na e-mail

Neposílejte fotky prostřednictvím sociálních sítí, pište pouze na uvedený e-mail, protože snímky potřebujeme soustředit na jednom místě tak, abychom na nikoho nezapomněli. Stejné je to s vkládáním fotek do komentářů. Je to sice možné, ale ani tyto snímky nebudou do soutěže zařazeny.

Kotě Cipísek od Dagmar ŠtěrbovéKotě Cipísek od Dagmar Štěrbové | čtenáři

Poukazy a trička

Všechny fotky, které splňují podmínky soutěže, průběžně zveřejňujeme na našich sociálních sítích, tedy na facebooku a instagramu. Vítěze vybere tým Blesk tlapek, jejich autoři se mohou těšit na poukazy do e-shopu Mall.cz. a tričko s logem Blesk tlapek.

Denísek D ( 18. prosince 2020 11:58 )

Chudáci vypadají opravdu jinak. Možná se mají i líp, jak Vy.

zkratik ( 18. prosince 2020 00:25 )

twl chudáci zvířata

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud